Телефон довіри:
0512539518
0931703079
Кол-центр:
0676904009

0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Телефон довіри:
0512539518
Кол-центр:
0931703079
0676904009

, 0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua

Новини

Уважаемые потребители электрической энергии!

В связи с проведение ремонтных работ на оборудовании 35/6 кВ с полным погашением ПС 35/6 кВ «Космонавтская» с 28.10.2020 23:00 по 29.10.2020 06:00, будут обесточены следующие адреса, а именно:
пр. Октябрьский (Богоявленский)
ул. Космонавтов
ул. Чайковского
пер. Космонавтов
ул. Васляева (Театральная)
ул. Олейника (Парковая)
ул. Молодогвардейская
пер. Полярный
пер. Прогрессивный
пер. Фестивальный
ул. Передовая
пер. Чайковского
ул. Южная
ул. Скороходова (Кузнецкая)
ул. Авангардная
пер. Авангардный
ул. Старокрепостная
пер. Дружный
пер. Молодогвардейский
пер. Январский (П. Сорончука)
ул. СТ им. 61 Коммунара
пер. 1 Индивидуальный
ул. 1 Индивидуальный проезд
пер. 2 Индивидуальный
пер. Октябрьский (Такелажный)
пер. Тимошенко
пер. Центральный
пер. Южный
ул. Железнодорожная
пер. Весенний
пер. Победы
пер. Юбилейный
пер. Короленко
пер. Труда
ул. Хоменко
ул. Кобера
пер. Кобера
ул. Зеленая
ул. Корабелов
С уважением, администрация филиала АО «Николаевоблэнерго» г. Николаева
До відома населення, директорів КЖЕП, ЖКП, ЖЕК, предприємств, представників ОСББ, приватних підприємців.
   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 209 від 04.03.1997р. про Правила охорони електричних мереж, виконувати земляні роботи в межах міської межі (прокладка комунікацій кабелів, будівництво будівель, благоустрій доріг, тротуарів та прилеглих територій, посадка зелених насаджень, буріння свердловин, шурфування грунту та ін.) без попереднього узгодження з енергопостачальною організацією ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!
   Громадяни, порушивши цю постанову КМУ, притягуються до відповідальності.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!
Виконання земляних робіт без узгодження з АТ «Миколаївобленерго» може призвести до нещасних випадків з людьми, пошкодження електричних кабелів, тривалих перерв в електропостачанні.

Шановні споживачі електроенергії!
У випадку виявлення проведення самовільного виконання земельних робіт повідомляйте філію м. Миколаєва АТ “Миколаївобленерго” за тел.: 53-95-80, а також за тел.: 0800504001 Call-центру АТ “Миколаївобленерго”. Таким чином, Ви попередите виникнення можливих аварій та нещасних випадків.
                                                                       філія м.Миколаєва Центрального округу АТ «Миколаївобленерго»
   АТ «Миколаївобленерго» нагадує споживачам що з 1-3 жовтня необхідно  передати покази електролічильників за вересень. У разі відсутності даних про фактичне споживання електричної енергії, згідно Кодексу комерційного обліку електричної енергії,  власнику особового рахунку відбудется нарахування на основі середньодобового, а не фактичного споживання. Способи надання показів приладів обліку: https://www.energy.mk.ua/?option=com_content&view=article&id=1123

Небезпека пожеж біля об'єктів енергетики
     Причиною більшості пожеж стає необережне поводження людей з вогнем - це не загашені сірники і недопалки, підпали торішньої трави. Такі дії становлять загрозу не тільки для ваших будинків, але і для ліній електропередач, нормального функціонування підстанцій.
    З настанням осінньо-зимового періоду – періоду опадання листя, та як наслідок масового його спалювання, зростає ризик виникнення пожеж біля трансформаторних підстанцій та ліній електропередач. Тому необхідно неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу цих об'єктів енергетики.
    Для забезпечення умов експлуатації електричних мереж і, найголовніше, для відвернення нещасних випадків, пожеж, аварій відводяться земельні ділянки, встановлюються охоронні зони, тобто мінімально допустимі відстані від електричних мереж до будинків, споруд, земної і водної поверхонь, прокладаються просіки у лісових масивах і зелених насадженнях.
    Зазначаємо, що охоронна зона об’єктів енергетики - зона вздовж повітряних і кабельних ліній електропередачі, навколо електростанцій, трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів та пристроїв і магістральних теплових мереж, споруд альтернативної енергетики тощо для забезпечення нормальних умов їх експлуатації, запобігання ушкодженню, а також для зменшення їх негативного впливу на людей, суміжні землі, природні об’єкти та довкілля. Згідно п.5 Правил охорони електричних мереж, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 1997р. №209 встановлені такі охоронні зони електричних мереж:
- для повітряних ліній електропередач напругою до 1 кВ – 2 м, до 20 кВ - 10 м, 35 кВ - 15 м по обидві сторони від крайніх проводів;
- по периметру трансформаторних підстанцій - 3 метри від огорожі або споруди;
- уздовж підземних кабельних ліній електропередачі у вигляді земельної ділянки по обидві сторони лінії від крайніх кабелів на відстані 1 метра;
     Нагадуємо, що в охоронних зонах ЛЕП забороняється розводити вогонь, складати матеріали, сміття, які можуть стати причиною пожежі. Якщо ви стали свідком небезпечного загоряння, то по можливості, негайно повідомте про це оператору колл-центру АТ «Миколаївобленерго» за телефоном 0800504001 та підрозділ пожежної охорони.
Шановні жителі міста!
Виїжджаючи на відпочинок у лісові масиви, на дачу, в поля будьте пильні та обережні, виконуйте правила пожежної безпеки, особливо, перебуваючи в охоронних зонах ліній електропередач або біля об'єктів енергетики.
Пам'ятайте прості правила:
- не допускайте складання в охоронних зонах повітряних ліній соломи, дров;
- не розводьте вогнищ;
- не кидайте палаючи сірники і недопалки;
- не допускайте спалювання сухої трави, листя, вирубаних дерев і чагарників.
Якщо Ви опинилися поблизу вогнища пожежі і у Вас немає можливості своїми силами впоратися з його локалізацією, негайно попередьте всіх людей, що знаходяться поблизу про необхідність виходу з небезпечної зони. Вийдіть з небезпечної зони перпендикулярно напрямку руху вогню.
Після виходу із зони пожежі повідомте про місце, розміри та характер пожежі за телефоном 101 і оператору колл-центру АТ «Миколаївобленерго» за телефоном 0800504001, якщо пожежа загрожує об'єкту енергетики, в адміністрацію населеного пункту та у садівництво.
Полум'я невеликих низових пожеж можна збивати, захльостуючи гілками листяних порід дерев, заливаючи водою, закидаючи ґрунтом.
Будьте обережні в разі наближення до енергооб′єктів - високовольтних ліній і підстанцій!!!

Керівництво філії м. Миколаєва Центрального округу АТ «Миколаївобленерго»
                                                                                УВАГА! ДОВІРЕНОСТІ СКАСОВАНО

Звертаємо Вашу увагу, що з 30.09.2020 скасовуються всі довіреності працівників дирекції з правової політики видані до 29.09.2020 генеральним директором  АТ «Миколаївобленерго» та особами, які виконували його обов’язки.
Представляти та захищати інтереси АТ «Миколаївобленерго» мають право працівники дирекції з правової політики на підставі довіреностей виданих з 29.09.2020 виконуючим обов’язки генерального директора «Миколаївобленерго» Кугатовим Сергієм Віталійовичем.
Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Плани розвитку ОСР
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.


Вайбер-бот АТ"Миколаївобленерго"
Вайбер-бот АТ Миколаївобленерго