Телефон довіри:
0512539518
0931703079
Кол-центр:
0676904009

0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Телефон довіри:
0512539518
Кол-центр:
0931703079
0676904009

, 0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua

Новини

УВАГА! ДОВІРЕНОСТІ СКАСОВАНО

    Звертаємо Вашу увагу, що з 15.02.2021 скасовуються всі довіреності працівників АТ «Миколаївобленерго» видані до 12.02.2021 включно виконуючим обов’язки генерального директора АТ «Миколаївобленерго» та особами, які виконували його обов’язки.
    Представляти та захищати інтереси АТ «Миколаївобленерго» мають право працівники АТ «Миколаївобленерго» на підставі довіреностей, виданих з 17.02.2021 тимчасово виконуючим обов’язки генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Клочко Сергієм Леонтійовичем.
Завдяки злагодженій роботі енергетиків відновлено електропостачання у всіх населених пунктах області, знеструмлених через негоду
    27-28 січня 2021 року на території Миколаївської області спостерігались складні погодні умови, а саме: сильний поривчастий вітер, дощ з переходом у сніг, налипання мокрого снігу, хуртовина, снігові замети, сніговий накат, ожеледиця, що призвело до значних пошкоджень обладнання в мережах 0,4-150 кВ АТ «Миколаївобленерго». Дощ, при температурі повітря нижче нуля градусів, призводив до утворення ожеледі на проводах та інших конструкціях ліній електропередач і підстанцій, внаслідок чого, під дією поривчастого вітру, були зруйновані 2 опори 35 кВ, 74 опори 10 кВ, сталися масові обриви проводів та руйнування ізоляції повітряних ліній електропередач. Ожеледиця та снігові замети знижували швидкість руху ремонтного транспорту, а подекуди унеможливлювали його пересування, що збільшувало тривалість виявлення місць пошкоджень та їх ліквідацію. Внаслідок аварійних відключень обладнання в мережах 0,4-150 кВ АТ «Миколаївобленерго», було припинено електропостачання населених пунктів Вознесенського, Веселинівського, Березанського, Братського, Арбузинського, Первомайського, Доманівського, Миколаївського, Новоодеського районів Миколаївської області. Для ліквідації наслідків стихії були задіяні 92 бригади, 110 одиниць техніки, 247 працівників АТ «Миколаївобленерго», а також підрозділи ГУ ДСНС у Миколаївській області, представники аграрного сектору, постраждалих від стихій районів Миколаївської області. Таким чином, для ліквідації наслідків стихії та якнайшвидшого відновлення електропостачання, були задіяні усі можливі ресурси.
   Станом на 31.01.2021 всім споживачам АТ «Миколаївобленерго», відключеним внаслідок складних погодних умов, електропостачання було відновлено.
    Керівництво АТ «Миколаївобленерго» висловлює окрему подяку голові Миколаївської обласної державної адміністрації та головам адміністрацій, постраждалих від стихії районів, за сприяння у вирішенні питань щодо відновлення електропостачання споживачам.
    АТ «Миколаївобленерго» нагадує про правила безпеки:
- під час сильного вітру уникати ліній електропередач;
- у разі виявлення обривів проводів, падіння опор ліній електропередач, тощо, не наближатись до місць пошкоджень електрообладнання та негайно телефонувати за номером кол-центру 0800504001.


















Процедура та документи необхідні для укладення (переоформлення) договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії.

  Для укладення Договору, заявнику необхідно звернутись до відповідної філії АТ «Миколаївобленерго»  з письмовою заявою та надати копії документів передбачених п. 2.1.8. гл. 2.1. р. ІІ Правил роздрібного ринку електричної енергії (далі – ПРРЕЕ), затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312, а саме:
1) заяву про укладення відповідного договору із зазначенням місцезнаходження об’єкта та реквізитів заявника та наявності паспорта точки розподілу;
2) для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР), роздрукований із мережі Інтернет, або копію довідки, або копію виписки з ЄДР;
для фізичних осіб: копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера картки платника податків або копію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади і мають відмітку у паспорті);
3) копію документа, яким визначено право власності чи користування на об’єкт (приміщення), або копію документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку або її частину (у разі відсутності на відповідній земельній ділянці об’єкта), право на розміщення електроустановок на території здійснення господарської діяльності з розподілу/передачі електричної енергії (у разі відсутності об’єкта споживача);
4) копію документа про підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника (для юридичних осіб), копію довіреності, виданої в установленому порядку тощо), за необхідності;
5) копію декларації (повідомлення) про початок виконання будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт (для укладення договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) та постачання електричної енергії на будівельні майданчики, у разі якщо наявність такого дозволу є обов’язковою або зазначені документи вимагаються законодавством у сфері містобудування) та/або у визначених законодавством випадках, копію декларації про готовність об’єкта до експлуатації або сертифіката (для новозбудованих та реконструйованих електроустановок);
6) довідку про обсяги очікуваного споживання електроенергії окремо за кожною площадкою вимірювання споживача (крім побутових споживачів).
   При цьому, приймаючи до уваги п. 5 «Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127, належним документом, що підтверджує актуальність права власності на об’єкт, є інформація з Державного реєстру прав містить актуальні на дату та час її надання відомості про зареєстровані речові права, їх обтяження щодо  об’єкта нерухомого майна, наявні в ньому, а також відомості з Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна та Державного реєстру іпотек, які є архівною складовою частиною Державного реєстру прав, або відомості про відсутність зареєстрованих речових прав, їх обтяжень щодо такого об’єкта нерухомого майна (Інформаційна довідка).
   Належним документом, що підтверджує право користування на об’єкт є договір найму (для побутових споживачів), для непобутових споживачів таким документом може бути: договір оренди, лізингу, доступу до інфраструктури тощо.
   У відповідності до п. 1.2.13 гл. 1.2 р. І ПРРЕЕ, орендарю, наймачу тощо повинні бути делеговані права на укладення договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії з Оператором системи розподілу.

Під час складних погодних умов, які склалися у Миколаївській області 27-28 січня 2021 року, а саме сильного поривчастого вітру з налипанням мокрого снігу, утворенням ожеледі, снігових заметів, стались аварійні відключення обладнання в мережах 0,4-150 кВ АТ «Миколаївобленерго», внаслідок чого було припинено електропостачання населених пунктів Вознесенського, Веселинівського, Березанського, Братського, Арбузинського, Первомайського, Доманівського, Миколаївського, Новоодеського районів Миколаївської області. 

.

Для оперативної ліквідації аварійних відключень були задіяні 92 бригади, 110 одиниць техніки, 247 працівників АТ «Миколаївобленерго». За допомогою спецтехніки підрозділів ДСНС були оперативно розчищені від снігових заметів під'їзди до енергооб'єктів, на яких відбулось пошкодження обладнання. За сприяння адміністрацій постраждалих від стихії районів та завдяки злагодженим діям представників аграрного сектору, а саме: ф/г ПП «Анатольївське», СВФ «Агросоюз», ТОВ «Лан», Вознесенської торгово-промислової палати, «Сільенерго», ФОП «Сербулов В.П.», які допомагали в забезпеченні доставки ремонтних бригад та спецтехніки до місць пошкоджень, були оперативно проведені огляди ліній електропередач та виявлені місця їх пошкоджень.  

Таким чином, для прискорення ліквідації наслідків стихії, були задіяні усі можливі ресурси, роботи по відновленню електропостачання споживачам Миколаївської області продовжуються..

В свою чергу АТ «Миколаївобленерго» нагадує, що у разі виявлення обривів проводів, падіння опор ліній електропередач, тощо, не наближатись до місць пошкоджень електрообладнання та негайно телефонувати за номером кол-центру 0800504001.







Погодження проведення земляних робіт– запорука без аварійної роботи.
   09.12.20р. О 15:37 сталося аварійне відключення на ПС “Кульбакіно” по фідеру 6214. Причиною відключення стало пошкодження кабельної лінії 6кВ від ТП-519-ТП-726. Зазначену кабельну лінію пошкодила організація ТОВ “Нікстрой град”, яка проводила благоустрій території поблизу житлового будинку по вул. 295 Стрілецької дивізії, 91А.
   Під час відключення розподіл електричної енергії припинявся споживачам 14-ти ТП в мікрорайоні “Кульбакіно”, серед яких ТП-519 та житлові будинки по вул. 295 Стрілецької дивізії, 87-95А.
   Головною причиною цієї аварійної ситуації стала відсутність погодження проведення робіт ТОВ “Нікстрой град” по вул. 295 Стрілецької дивізії з філією АТ «Миколаївобленерго» міста Миколаєва.
   Ремонтно-відновлювальні роби тривали до 18:15 після чого електропостачання знеструмлених споживачів було відновлено.
   Тривалість перерви електропостачання споживачів не перевищувала допустимих норм для споживачів відповідної категорії надійності, згідно п.1.2.20 ПУЕ.
Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Плани розвитку ОСР
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.


Вайбер-бот АТ"Миколаївобленерго"
Вайбер-бот АТ Миколаївобленерго