Телефон довіри:
0512539518
0512530661
Кол-центр:
0676904009


0931703079
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Телефон довіри:
0512539518
Кол-центр:
0931703079
0676904009

0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua

Новини

       Основним фактором успішного підприємства, безумовно, є його персонал – злагоджений колектив професіоналів, здатний до постійного розвитку та освоєння передового досвіду.

В енергетиці кадри дуже важливі. Адже, розвиток енергетики має вирішальний вплив на стан економіки в державі та рівень життя населення.

       Саме тому, на запрошення т.в.о. генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Сергія Клочка відбулась зустріч з керівниками навчальних закладів освіти I – IV рівня акредитації, з метою обговорення співпраці Товариства з навчальними закладами щодо підготовки фахівців у сфері енергетики.

       Під час зустрічі керівники закладів освіти висловили своє бачення щодо співпраці та озвучили проблемні питання, які є сьогодні при підготовці молодих фахівців, а саме: забезпечення матеріально – технічної бази для навчання студентів.

       Сергій Клочко наголосив, що Товариство готове забезпечити організацію практик та стажувань студентів, презентацію Товариства у закладах освіти, залучення фахівців до участі в роботі державних атестаційних комісій, а також презентацію вакансій.

Результатом даної співпраці молодь буде працевлаштовано, а Товариство забезпечене кваліфікованими кадрами.

 

 


                   26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії


  Сьогодні виповнюється 35 років з моменту наймаштабнішої техногенної катастрофи. В ніч на 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталися два теплових вибухи, які повністю зруйнували реактор. Ця подія поділила Україну та весь світ на до та після… Навіть з плином часу всі ми відчуваємо наслідки цієї жахливої катастрофи, особливо ті, хто жертвуючи своїм життям та здоров’ям спрямували сили на зниження радіоактивних викидів зі зруйнованого реактора та не допустили ще серйозніших наслідків для людства. Працівники АЕС, пожежники, військовослужбовці, цивільні особи, які брали участь у ліквідації наслідків аварії – всі вони були звичайними людьми, але коли в країні сталася біда, не залишилися осторонь. Загальна кількість ліквідаторів за всі роки складає приблизно 600 тис. осіб. Близько 130 000 мешканців Київської області в один момент залишилися без своїх домівок...

        В АТ “Миколаївобленерго” працює 14 осіб, які постраждали в наслідок цієї жахливої аварії. Висловлюємо найщиріші слова вдячності за високу громадянську позицію та схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Повідомлення

 про намір укласти договір

 

Повідомляємо про намір укласти догові на проведення незалежної оцінки вартості однієї акції Акціонерного товариства «Миколаївобленерго».

 

  • Найменування замовника: Акціонерне товариство «Миколаївобленерго»;
  • Код згідно з ЄДРПОУ: 23399393;
  • Місцезнаходження замовника: вул. Громадянська, 40, м. Миколаїв, 54017;
  • Назва предмета закупівлі: Незалежна оцінка вартості 1 акції Акціонерного товариства «Миколаївобленерго» на виконання вимог ст. 69 Закону України «Про акціонерні товариства»;
  • Код за ДК 021:2015:79310000-0;
  • Вартість послуг 49 000,00;
  • Оцінку вартості однієї акції Акціонерного товариства «Миколаївобленерго» необхідно виконати станом на 29.03.2021 року.

 

Пропозиції від оцінювачів приймаються до 26.03.2021 року включно.

Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі - саме під таким девізом буде відзначатися Всесвітній день охорони праці в цьому році.

АТ «Миколаївобленерго» систематично приділяє увагу охороні праці та вживає всіх необхідних заходів задля безпеки та здоров’я працівників Товариства. Як приклад, у філії «Південна» Центрального округу було організовано проведення практичного навчання на учбово-тренувальному полігоні на тему: «Перевірка відсутності напруги на ПЛ-0,4-10(6) кВ, ПС-35/10(6) кВ».

У ході заняття з працівниками філії було практично відпрацьовані: підготовка робочого місця, проведення інструктажів, допуск бригади до виконання робіт, правильність виконання робіт, вивід бригади з робочого місця після закінчення робіт. Закріплення знань, умінь та навичок на практиці – запорука безпеки та здоров’я на роботі!

 


Правила електробезпеки під час весняних канікул та карантину!

   АТ “Миколаївобленерго” звертає увагу дорослих, що статистика нещасних випадків свідчить про недостатні знання про небезпеку дії електричного струму та правил користування електричними приладами.

   Тож, давайте згадаємо основні правила безпеки, задля уникнення неприємних ситуацій під час перебування дітей та молоді на карантині. І обов’язково знайдемо час аби провести роз’яснювальну роботу щодо небезпеки електричного струму!

Небезпечно для дітей:

­- розетки без заглушок, встромляти пальці або будь-які предмети в розетку;

- наливати воду у ввімкненні в електромережу чайники, праски, кавоварки;

- витягати за шнур вилку з розетки;

- вмикати одночасно до однієї розетки велику кількість електроприладів;

- ставити електроприлади поряд із диваном, ліжком, шторами тощо;

- самостійне використання електроприладів чи ігри з ними;

- спроби полагодити непрацюючий електроприлад;

­- заміна електролампочок;

- погано закріплені електроосвітлювальні прилади над ліжком;

- затискати електропроводи дверима, віконними рамами;

- залишення електронагрівних приладів без нагляду дорослих;

- розетки та вимикачі, що іскрять;

- підвішувати речі на проводи, вимикачі та розетки;

- торкатися кабелів або проводів, ізоляція яких пошкоджена;

- користуватися електроприладами, проводи живлення яких мають пошкоджену ізоляцію;

- ігри поблизу ЛЕП, електротехнічних споруд.


Правила гасіння пожеж від електроструму:

- слід вимкнути джерело електроструму;

- використовувати сухий пісок або цупку тканину;

- не можна користуватися водою і мокрими предметами;

- усі дії виконувати лише сухими руками.


Під час перебування на вулиці ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- відчиняти двері огороджень електроустановок і проникати за огорожі та бар’єри;

- вилазити на опори ліній електропередач та на дерева, поблизу яких проходять повітряні лінії;

- запускати поряд із лініями електропередачі літальні апарати, повітряних зміїв, тощо;

- накидати на проводи різноманітні сторонні предмети;

- намагатися діставати будь-які предмети, що застрягли між проводами;

- торкатись проводів, які провисли або знаходяться на землі.

  Смертельно небезпечним є наближення до обірваних проводів на відстань ближче ніж 8 метрів. Електротравму можна отримати і в декількох метрах від проводу.

  Отже, якщо ви помітили обірвані проводи, треба організувати охорону місця пошкодження та негайно викликати енергетиків АТ “Миколаївобленерго” за цілодобовим телефоном Кол-центру: 0931703079; 0676904009, 0512530661 та безкоштовний номер 0800504001.

Бережіть себе та рідних!
Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Плани розвитку ОСР
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.


Вайбер-бот АТ"Миколаївобленерго"
Вайбер-бот АТ Миколаївобленерго