Телефон довіри:
0512539518
0512530661
Кол-центр:
0676904009


0931703079
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Телефон довіри:
0512539518
Кол-центр:
0931703079
0676904009

0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua

ЗВІТ
щодо реалізації в 2015 році Антикорупційної програми ПАТ «Миколаївобленерго»
(для позачергових Загальних зборів 27 липня 2016 р.)На виконання приписів статей 62 і 63 Закону України «Про запобігання корупції», а також положень Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014–2017 роки» наказом Генерального директора від 4 грудня 2015 р. № 1128 затверджено Антикорупційну програму ПАТ «Миколаївобленерго».
Програмою, зокрема, врегульовано:
- сферу застосування та коло осіб, на які поширюються її положення, а саме зазначено, що програма застосовується до будь-якої діяльності Товариства, його округів та філій, до службової діяльності посадових осіб, інших осіб, які виконують роботу та перебувають з Товариством у трудових відносинах, а також до діяльності інших осіб, які уповноважені діяти від імені Товариства;
- Програмою передбачено вичерпний перелік та опис антикорупційних заходів, стандартів, процедур та порядок їх виконання, зокрема порядок проведення періодичної оцінки корупційних ризиків у діяльності ПАТ «Миколаївобленерго». Так встановлено, що для виявлення та усунення корупційних ризиків можуть залучатися незалежні експерти, зокрема для проведення аудиту;
- Встановлені норми професійної етики працівників Товариства;
- Зафіксовані права і обов’язки працівників та акціонерів ПАТ «Миколаївобленерго» у зв’язку із запобіганням і протидією корупції у діяльності Товариства. Так акціонери Товариства у випадку наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, мають право повідомити Уповноваженого (тобто відповідального за реалізацію антикорупційної програми) про порушення вимог антикорупційного законодавства будь-якою особою, на яку поширюються положення цієї Антикорупційної програми;
- Передбачені права і обов’язки Уповноваженого  як посадової особи, відповідальної за запобігання корупції.
- Встановлений порядок проведення періодичного підвищення кваліфікації працівників у сфері запобігання і протидії корупції;
-  Також програмою передбачено  порядок вжиття заходів реагування щодо виявлених фактів корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, зокрема, інформування уповноважених державних органів та проведення внутрішніх розслідувань.
За період з дня затвердження антикорупційної програми і по 31 грудня 2015 р. включно повідомлень про корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення до ПАТ «Миколаївобленерго» не надходило, шкода Товариству зазначеними правопорушеннями не виявлялася та, відповідно, не відшкодовувалася.
У зв’язку з цим:
- внутрішні розслідування правопорушень – не проводилися.
- приписи про усунення порушень антикорупційного законодавства – не вносилися;
- повідомлення та матеріали до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції – не направлялися.
В Товаристві на постійній основі в межах наявних можливостей запроваджено антикорупційний моніторинг контрагентів, який, зокрема, включає в себе перевірку наявності у контрагентів власних антикорупційних програм, їх готовність дотримуватися вимог Антикорупційної програми Миколаївобленерго. До господарських договорів включаються антикорупційні умови  або застереження.
Також аналогічні застереження в обов’язковому порядку робляться при укладенні Товариством трудових договорів з працівниками.
Враховуючи відносно нетривалий період дії антикорупційної програми, наразі зарано обґрунтовано говорити про рівень її ефективності та заходи, необхідні для вдосконалення. Разом з тим, можна не сумніватися, що факт її затвердження вже сам по собі зробив свій внесок у формування позитивного ділового іміджу ПАТ «Миколаївобленерго» серед контрагентів і споживачів, а також зміцнив у рядових працівників відчуття захищеності.


Уповноважений (відповідальний

за реалізаціюантикорупційної програми)                                      О. В. Хівріч

Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Плани розвитку ОСР
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.


Вайбер-бот АТ"Миколаївобленерго"
Вайбер-бот АТ Миколаївобленерго