Телефон довіри:
0512539518
0931703079
Кол-центр:
0676904009

0992530661

0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Телефон довіри:
0512539518
Кол-центр:
0931703079
0676904009

0992530661
, 0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua

  1. Заслужений енергетик України
  2. Почесний енергетик України
  3. Відмінник енергетики України
  4. Грамота Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
  5. Грамота НАК "Енергетична компанія України"
  6. Почесний енергетик ПАТ "Миколаївобленерго":

    Посада вказана на рік нагородження

    Заслужений енергетик України
    Рік нагородження ПІБ

    Посада

    1997 Самойлюк Петро Якович Начальник служби релейного захисту та автоматики
    2000 Логвінов Віктор Миколайович Начальник філії ВАТ ЕК "Миколаївобленерго" Березанського району
    2001 Галяк Степан Максимович Електромонтер з експлуатації розподільних мереж IV гр.кв.
    2004 Тафтай Віктор Іванович Заступник Голови Правління з охорони праці
    2007 Демяненко Петро Петрович Заступник технічного директора
    2009 Соркін Борис Владиславович Голова Правління ВАТ ЕК "Миколаївобленерго"
    1177/2011 від2011 Гарбузов Віктор Іванович Начальник центральної оперативно-диспетчерської служби

    вгору


    Почесний енергетик України
    Рік нагородження ПІБ

    Посада

    1998 Лук’яненко Іван Опанасович Заступник виконавчого директора з загальних питань
    1999 Маркін Валерій Іванович Виконавчий директор зі збуту електроенергії
    2000 Супруненко Володимир Миколайович Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній 4 р.
    2001 Урсолов Сергій Миколайович Начальник служби кабельних ліній філії м. Миколаєва.
    2002 Нешкумай Віктор Михайлович Директор філії ВАТ ЕК "Миколаївобленерго" Братського району
    2003 Злепко Богдан Васильович Електромонтер з експлуатації розподільних мереж IV гр.кв. філії Березанського району
    2004 Тафтай Віктор Іванович Заступник Голови Правління з охорони праці
    2006 Погадаєв Олександр Володимирович Майстер виробничої дільниці філії Березанського району
    2008 Сай Геннадій Митрофанович Майстер виробничої дільниці філії Миколаївського району
    2009 Гарбузов Віктор Іванович Начальник центральної оперативно-диспетчерської служби ВАТ ЕК "Миколаївобленерго"
    2010 Середа Олександр Іванович пенсіонер
    2010 Крамаренко Ігор Миколайович Електромонтер з експлуатації розподільних мереж 4 гр. кв. філії Очаківського району
    2011 Розказов Леонід Григорович Електромонтер оперативно-виїзної бригади Березнегуватського району
    № 196 від 19.12.2012 Хвостенко Юрій Іванович Майстер виробничої дільниці групи з ремонту та технічного обслуговування розподільних мереж 10/0,4кВ №3 філії Березнегуватського району
    № 196 від 19.12.2012 Хомінець Роман Степанович Електромонтер оперативно-виїздної бригади IVгрупи кваліфікації філії Миколаївського району

    вгору


    Відмінник енергетики України
    Рік нагородження ПІБ

    Посада

    2009 Варивода Роман Вікторович Диспетчер району оперативно-диспетчерської групи філії ВАТ ЕК "Миколаївобленерго" Очаківського району
    2009
    Хомінець Роман Степанович
    Електромонтер оперативно-виїзної бригади філії ВАТ ЕК "Миколаївобленрго" Миколаївського району
    209-к/з від 06.12.2010 Довгопол Анатолій Анатолійович Головний інженер філії Березнегуватського району
    209-к/з від 06.12.2010 Клімчук Володимир Леонідович Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв 3 розряду групи з ремонту та технічного обслуговування підстанцій 35 кВ і вище філії  Вознесенського району
    209-к/з від 06.12.2010 Макаревич Олексій Олексійович Начальник оперативно - диспетчерської служби
    186 – к/з від 30.11.2010 Леонова Таісія Костянтинівна Начальник відділу праці та заробітної плати
    2011 Андрієнко Олег Іванович Начальник групи підстанцій центральної служби підстанцій
    № 196 від 19.12.2012 Гончарук Микола Павлович Комерційний директор ПАТ «Миколаївобленерго»
    № 196 від 19.12.2012 Старих Артур Іванович Технічний директор ПАТ «Миколаївобленерго»
     22.12.2013 Булатов Микола Миколайович В.о. Генерального директора
    ПАТ “Миколаївобленерго”
    22.12.2013 Щербаков Сергій Павлович Директор з інвестполітики ПАТ “Миколаївобленерго”

    вгору


    Грамота Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
    Рік нагородження ПІБ

    Посада


    Басалінов Василь Васильович Старший інспектор інспекції енергонагляду служби економічної безпеки та внутрішнього аудиту

    Кітарін Павло Володимирович Начальник служби технічного аудиту
    2008 Булатов Микола Миколайович Заступник комерційного директора ВАТ ЕК "Миколаївобленерго"
    2008 Гончарук Микола Павлович Комерційний директор ВАТ ЕК "Миколаївобленерго"
    2008 Купцов Геннадій Володимирович Начальник служби повітряних ліній філії ВАТ ЕК "Миколаївобленерго" м. Миколаєва
    2008 Нікулін Віталій Іванович директор філії ВАТ ЕК "Миколаївобленерго" Братського району
    2008 Старих Артур Іванович Заступник техничного директора - начальник виробничо-технічної служби ВАТ ЕК "Миколаївобленерго"
    2008 Чергінець Руслан Володимирович Начальник служби охорони праці та нагляду за надійністю експлуатації обладнання, будівель та споруд ВАТ ЕК "Миколаївобленерго"
    2008 Щербаков Сергій Павлович Директор філії ВАТ ЕК "Миколаївобленерго" міста Миколаєва
    2009 Міщенко Олександр Валентінович Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі служби повітряних ліній філії ВАТ ЕК "Миколаїобленерго" міста Миколаєва
    209-к/з від 06.12.2010 Бурєєв Володимир Юрійович Начальник центральної служби підстанцій
    76-к/з від 01.06.2010 Димова Любов Павлівна Провідний інженер служби охорони праці
    206-к/з від 31.08.2011 Кітань Олексій Анатолійович Старший диспетчер району мереж оперативно - диспетчерської служби філії м. Миколаєва
    206-к/з від 31.08.2011 Піскун Віктор Максимович Електромонтер з експлуатації розподільних мереж IV групи кваліфікації групи з ремонту та технічного обслуговування розподільних мереж  10/0,4 кВ №2 філії Вознесенського району
    № 196 від 19.12.2012 Щербаков Сергій Павлович Директор з інвестіційної політики ПАТ «Миколаївобленерго»
    № 196 від 19.12.2012 Татаренко Людмила Федорівна Начальник юридичної служби ПАТ «Миколаївобленерго»
    № 196 від 19.12.2012 Прущак Олександр Васильович Заступник головного бухгалтера ПАТ «Миколаївобленерго»
    № 146 від 06.09.2012 Старих Артур Іванович Технічний директор ПАТ «Миколаївобленерго»
    № 146 від 06.09.2012 Мазур Олег Анатолійович Начальник відділу з мобілізаційної роботи, цивільної оборони та військового обліку ПАТ «Миколаївобленерго»
    № 146 від 06.09.2012 Купцов Геннадій Володимирович Головний інженер філії ПАТ «Миколаївобленерго» м. Миколаєва
    22.12.2013 Міщенко Олександр Валентинович Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі служби повітряних ліній бюро виправлень філії м.Миколаєва

    вгору


    Грамота НАК "Енергетична компанія України"
    Рік нагородження ПІБ

    Посада

    2010 Кулажкін Сергій Вікторович Директор філії м.Миколаєва
    2010
    Зозулинець Микола Федорович Заступник технічного директора
    2010 Кітарін Павло Володимирович Перший заступник директора філії   м. Миколаєва
    2010 Шматко Володимир Олександрович Головний інженер філії Березанського району
    2011 Коваленко Олексій Валерійович Перший заступник Генерального директора
    2011 Струлецький Юрій Анатолійович Директор з економічної безпеки та правової політики
    2011 Бартко Марина Віталіївна Начальник відділу балансів та технологічних витрат електричної енергії

    вгору


    Почесний енергетик ПАТ "Миколаївобленерго"
    Рік нагородження ПІБ

    Посада

    2006
    Лютинський Василь Матвійович Електромонтер з ремонту апаратури РЗА служби релейного захисту та автоматики
    2006 Авраменко Леонід Михайлович Директор філії ВАТ ЕК "Миколаївобленерго" Березнегуватського р-ну
    2006 Шалигін Віктор Федорович Електромонтер оперативно-виїзної бригади IV гр.кв. філії Веселинівського району
    2006 Петрищев Сергій Костянтинович Старший майстер виробничої дільниці філії Вознесенського району
    2006 Шуляченко Валерій Миколайович Майстер філії Доманівського району
    2006 Москаленко Віктор Всеволодович Диспетчер району – кер. ОДГ філії Єланецького району
    2006 Годзиневська Світлана Василівна Провідний інженер групи релейного захисту та автоматики філії Первомайського району
    2006 Кряквін Олексій Павлович Електромонтер з експлуатації розподільних мереж IV гр.кв. філії Снігурівського району
    2006 Новаковський Сергій Миколайович Начальник служби кабельних ліній філії м. Миколаєва
    вгору
    Рік нагородження ПІБ

    Посада

    2007
    Запольський Микола Вікторович Начальник відділу по ремонту обладнання, будівель та споруд
    2007
    Ткаченко Олександр Георгійович Водій автотранспортних засобів гараж № 1
    2007
    Караченцев Володимир Сергійович Інспектор інспекції енергонагляду філії м.Миколаєва
    2007 Половинко Віктор Васильович Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв 5 р. центральної служби підстанцій
    2007 Чернов Олександр Дмитрович електромонтер з експлуатації розподільних мереж IV гр.кв. філії Березнегуватського району
    2007 Диняк Анатолій Володимирович Майстер виробничої дільниці філії Братського району
    2007 Чернявський Віталій Іванович Електромонтер з ремонту апаратури релейного захисту та автоматики 5 р. філії Вознесенського району
    2007 Болтньов Вячеслав Леонідович Електромонтер з експлуатації електролічильників IV гр.кв. філії Кривоозерського району
    2007 Щербаков Сергій Павлович Директор філії м. Миколаєва
    2007 Алещенко Павло Васильович Майстер виробничої дільниці служби повітряних ліній філії м. Миколаєва
    2007 Постельняк Олександр Григорович Електромонтер з ремонту повітряних ліній 5 р. філії м. Миколаєва
    2007 Сагун Володимир Іванович Інженер II кат. служби кабельних ліній філії м. Миколаєва
    вгору
    Рік нагородження ПІБ

    Посада

    2008
    Антощенко Юрій Михайлович Перший заступник Голови Правління
    2008 Леонова Таісія Костянтинівна Начальник відділу праці та заробітної плати
    2008 Кулаков Іван Макарович Провідний інженер служби релейного захисту та автоматики
    2008 Ванятовський Георгій Іванович Майстер виробничої дільниці центральної служби обліку
    2008 Довгопол Анатолій Анатолійович Головний інженер філії Березнегуватського району
    2008 Басін Володимир Анатолійович Заступник головного інженера філії Вознесенського району
    2008 Дмитрієва Тетяна Іванівна Директор філії Кривоозерського району
    2008 Бойчук Володимир Петрович Старший майстер виробничої дільниці філії Первомайського району
    2008 Карпенко Тетяна Володимирівна. Начальник відділу добору та підготовки кадрів
    2008 Юхненко Микола Іванович Заступник директора з енергонагляду та збуту ел.енергії філії Снігурівського району
    2008 Макаревич Олексій Олексійович Начальник оперативно - диспетчерської служби філії м. Миколаєва
    2008 Гончаренко Світлана Григорівна Провідний бухгалтер філії м. Миколаєва
    2008 Печериця Валентина Іванівна Інженер I кат. виробничо-технічної групи філії Врадіївського району
    2008 Сердюк Сергій Дмитрович Голова Наглядової ради ВАТ ЕК "Миколаївобленерго"
    вгору
    Рік нагородження ПІБ

    Посада

    2009
    Бартко Марина Віталіївна Заступник начальника відділу балансів та технологічних витрат електроенергії
    2009 Прудніков Сергій Юрійович Майстер виробничої дільниці філії Братського району
    2009 Іванов Станіслав Іванович Водій автотранспортних засобів філії Арбузинського району
    2009 Каршицький Анатолій Іванович Диспетчер району філії Снігурівського району
    2009 Кас'яненко Любов Йосипівна Провідний інженер виробничо - технічної група філії Вознесенського району
    2009 Чепіжко Сергій Олександрович заступник головного інженера філії Первомайського району
    2009 Стренгалюк Вячеслав Павлович Заступник головного інженера філії Снігурівського району
    2009 Шарандак Валерій Петрович Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі служби повітряних високовольтних ліній
    вгору
    Рік нагородження ПІБ

    Посада

    2010
    Коваленко Олексій Валерійович Директор філії м. Миколаєва
    2010 Ревейчук Микола Андрійович Eлектромонтер з обслуговування підстанцій IV гр.кв. філії Снігурівського району
    2010 Кулажкін Сергій Вікторович Директор філії Снігурівського району
    2010 Хвостенко Юрій Іванович Майстер виробничої дільниці філії Березнегуватського району
    2010 Прущак Василь Миколайович Провідний інженер групи з випробувань та вимірювань філії Вознесенського району
    2010 Гончарук Микола Павлович Комерційний директор
    2010 Старих Артур Іванович Технічний директор
    2010 Топало Володимир Миколайович Заступник директора з енергонагляду та збуту електроенергії філії Врадіївського району
    2010 Іванов Станіслав Іванович Водій автотранспортних засобів філії Арбузинського району
    2010 Прудніков Сергій Юрійович Майстер виробничої дільниці філії Братського району
    2010 Каршицький Анатолій Іванович Диспетчер району оперативно-диспетчерської групи філії Снігурівського району
    2010 Бартко Марина Віталіївна Заступник начальника відділу балансів та технологічних витрат електроенергії ВАТ ЕК «Миколаївобленерго»
    вгору
    Рік нагородження ПІБ

    Посада

    2011
    Цукаленко Надія Степанівна Інженер 1 кат. Виробничо-технічної групи філії Снігурівського району
    2011 Завражнов Анатолій Петрович Начальник служби релейного захисту та автоматики ВАТ ЕК «Миколаївобленерго»
    2011 Струлецький Юрій Анатолійович Директор з економічної безпеки та правової політики
    555-з від 15.08.2011 Цешнатій Валентин Іванович Диспетчер району мереж оперативно-диспетчерської групи філії  Єланецького району
    555-з від 15.08.2011 Нікулін Олександр Андрійович Диспетчер району мереж оперативно-диспетчерської групи філії  Снігурівського району
    555-з від 15.08.2011 Булатов Микола Миколайович Заступник комерційного директора
    555-з від 15.08.2011 Зозулинець Микола Федорович Заступник технічного директора
    835-з від 09.12.2011 Ганусовський Василь Володимирович Директор філії Миколаївського району
    835-з від 09.12.2011 Воронюк Михайло Миколайович Директор філії Арбузинського району
    835-з від 09.12.2011 Федченко Володимир Петрович Заступник технічного директора
    835-з від 09.12.2011 Соловйов Олександр Олександрович Голова наглядової ради
    вгору
    Рік нагородження ПІБ

    Посада

    168-з від 28.02.2012 Соломонюк Світлана Анатоліївна Заступник начальника виробничо-технічної служби
    252-з від 10.04.2012 Садовой Володимир Юрійович Інженер I категорії виробничо-технічної служби групи перспективного розвитку електромереж
    642 від 02.08.2012 Гарбузов Віктор Іванович Начальник центральної оперативно-диспетчерської служби ПАТ «Миколаївобленерго»
    985 від 18.12.2012 Макаревич Олексій Олексійович Фінансовий директор ПАТ «Миколаївобленерго»
    985 від 18.12.2012 Жуковська Світлана Станіславівна Головний бухгалтер ПАТ «Миколаївобленерго»
    985 від 18.12.2012 Кітарін Павло Володимирович Перший заступник директора філії ПАТ «Миколаївобленерго» м.Миколаєва
    вгору
    Рік нагородження ПІБ

    Посада

    62 від 25.01.2013 Бурєєв Володимир Юрійович Начальник центральної служби підстанцій ПАТ «Миколаївобленерго»
    58 від 25.01.2013 Лептюхов Володимир Васильович Непрацюючий пенсіонер
    122 від 28.02.2013 Татаренко Людмила Федорівна Начальник юридичної служби ПАТ «Миколаївобленерго»
    22.12.2013 Смола Ольга Леонидівна Директор філії ПАТ “Миколаївобленерго” Баштанського району
    22.12.2013 Білоконь Володимир Віталійович Начальник відділу по ремонту обладнання, будівель та споруд ПАТ “Миколаївобленерго”
    вгору

    Інформація надана відділом менеджменту ПАТ «Миколаївобленерго».

Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми ПАТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 92 70

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми ПАТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 53 92 70;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.

Сайт відвідали

05001029
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
За весь час
1898
9059
36262
4902524
232078
314990
5001029

Ваш IP: 54.198.164.83
Зараз: 27-04-2018 07:19