Телефон довіри:
0512539518
0931703079
Кол-центр:
0676904009

0992530661

0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Телефон довіри:
0512539518
Кол-центр:
0931703079
0676904009

0992530661
, 0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Особистий кабінет для компаній (надання показів)
Особистий кабінет для дому (надання показів)
Засоби обліку електоренергії
ВАКАНСІЇ
GIS - карта приєднання
Реєстр постачальників електричної енергії
Способи надання показів приладів обліку електроенергії
ДОГОВІР про надання послуг з розподілу електричної енергії між Оператором системи розподілу та Виробником електричної енергії
Публічний договір електропостачальника про надання послуг з розподілу електроенергії
Публічний договір споживача про надання послуг з розподілу електроенергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу іншим учасникам ринку електричної енергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу при виконанні функцій постачальника послуг комерційного обліку

Новини

ФІЛІЯ АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» М. МИКОЛАЄВА ЦЕНТРАЛЬНОГО ОКРУГУ ІНФОРМУЄ ТА ЗАСТЕРІГАЄ НАСЕЛЕННЯ!

Філія АТ «Миколаївобленерго» м. Миколаєва Центрального округу інформує та застерігає населення!
          З настанням осіннього періоду значно збільшується рівень травмування сторонніх осіб на обладнанні енергопостачальних підприємств України.
          Найбільше смертей (травмувань) відбувається через спроби населення самостійно відновити електропостачання власних осель або здійснити крадіжку електричного обладнання, а також випадки пов’язані із спробами проникнення або наближення людини до об’єктів електроенергетики (території трансформаторних підстанцій, будівлі закритих трансформаторних підстанцій, інші електричні розподільні установки), причинами травмування населення є не правильна організація виконання робіт в охоронних зонах підстанцій, повітряних та кабельних ліній електропередачі.
          Щоб запобігти ураженню електричним струмом слід знати і виконувати елементарні вимоги електробезпеки:
          • не наближатися ближче, ніж на 8 м до обірваних дротів повітряних ліній електропередачі;
          • не намагатися проникати за огородження і всередину діючих електроустановок (трансформаторних підстанцій, щитових, електрощитів);
          • звертати увагу на попереджувальні знаки безпеки;
          • не намагатись самотужки, або із залученням сторонніх осіб вирішувати проблеми відсутності електроенергії, у разі відсутності електропостачання телефонуйте до Кол-центру АТ «Миколаївобленерго» за багатоканальним номером телефону: 0-800-504-001 (всі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів – безкоштовні);
          • при виявлені відкритих дверей трансформаторних підстанцій, хвірток огороджень трансформаторних підстанцій, обірваних дротів повітряних ліній електропередачі та інших нестандартних ситуацій не зволікайте, телефонуйте до Кол-центру АТ «Миколаївобленерго»;
          • пояснюйте дітям, яку небезпеку становить електричний струм, якщо не дотримуватися елементарних правил електробезпеки.
          Порушуючи елементарні норми й правила безпеки, порушник потенційно наражає на небезпеку не тільки себе, а й оточуючих, а його дії підпадають під дію Адміністративного та Кримінального кодексу України.
 
ПАМ’ЯТАЙТЕ! ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я ВАШЕ ТА ВАШИХ ДІТЕЙ, ЛЮДЕЙ ЯКІ ВАС ОТОЧУЮТЬ У ВАШИХ РУКАХ! НЕХТУВАННЯ ВИМОГАМИ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ МОЖЕ ОБІЙТИСЯ ВЕЛИКОЮ ЦІНОЮ.

НЕБЕЗПЕКА ПОЖЕЖ БІЛЯ ОБ'ЄКТІВ ЕНЕРГЕТИКИ

Небезпека пожеж біля об'єктів енергетики
 
Причиною більшості пожеж стає необережне поводження людей з вогнем - це не загашені сірники і недопалки, підпали торішньої трави. Такі дії становлять загрозу не тільки для ваших будинків, але і для ліній електропередач, нормального функціонування підстанцій.
З настанням осінньо-зимового періоду – періоду опадання листя, та як наслідок масового його спалювання, зростає ризик виникнення пожеж біля трансформаторних підстанцій та ліній електропередач. Тому необхідно неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу цих об'єктів енергетики.
Для забезпечення умов експлуатації електричних мереж і, найголовніше, для відвернення нещасних випадків, пожеж, аварій відводяться земельні ділянки, встановлюються охоронні зони, тобто мінімально допустимі відстані від електричних мереж до будинків, споруд, земної і водної поверхонь, прокладаються просіки у лісових масивах і зелених насадженнях.
Зазначаємо, що охоронна зона об’єктів енергетики - зона вздовж повітряних і кабельних ліній електропередачі, навколо електростанцій, трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів та пристроїв і магістральних теплових мереж, споруд альтернативної енергетики тощо для забезпечення нормальних умов їх експлуатації, запобігання ушкодженню, а також для зменшення їх негативного впливу на людей, суміжні землі, природні об’єкти та довкілля. Згідно п.5 Правил охорони електричних мереж, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 1997р. №209 встановлені такі охоронні зони електричних мереж:
- для повітряних ліній електропередач напругою до 1 кВ – 2 м, до 20 кВ - 10 м, 35 кВ - 15 м по обидві сторони від крайніх проводів;
- по периметру трансформаторних підстанцій - 3 метри від огорожі або споруди;
- уздовж підземних кабельних ліній електропередачі у вигляді земельної ділянки по обидві сторони лінії від крайніх кабелів на відстані 1 метра;
            Нагадуємо, що в охоронних зонах ЛЕП забороняється розводити вогонь, складати матеріали, сміття, які можуть стати причиною пожежі. Якщо ви стали свідком небезпечного загоряння, то по можливості, негайно повідомте про це оператору колл-центру АТ «Миколаївобленерго» за телефоном 0800504001 та підрозділ пожежної охорони.
Шановні жителі міста!

Виїжджаючи на відпочинок у лісові масиви, на дачу, в поля будьте пильні та обережні, виконуйте правила пожежної безпеки, особливо, перебуваючи в охоронних зонах ліній електропередач або біля об'єктів енергетики.
Пам'ятайте прості правила:
- не допускайте складання в охоронних зонах повітряних ліній соломи, дров;
- не розводьте вогнищ;
- не кидайте палаючи сірники і недопалки;
- не допускайте спалювання сухої трави, листя, вирубаних дерев і чагарників.
Якщо Ви опинилися поблизу вогнища пожежі і у Вас немає можливості своїми силами впоратися з його локалізацією, негайно попередьте всіх людей, що знаходяться поблизу про необхідність виходу з небезпечної зони. Вийдіть з небезпечної зони перпендикулярно напрямку руху вогню.
Після виходу із зони пожежі повідомте про місце, розміри та характер пожежі за телефоном 101 і оператору колл-центру АТ «Миколаївобленерго» за телефоном 0800504001, якщо пожежа загрожує об'єкту енергетики, в адміністрацію населеного пункту та у садівництво.
Полум'я невеликих низових пожеж можна збивати, захльостуючи гілками листяних порід дерев, заливаючи водою, закидаючи ґрунтом.
Будьте обережні в разі наближення до енергооб′єктів - високовольтних ліній і підстанцій!!!Керівництво філії м. Миколаєва Центрального округу АТ «Миколаївобленерго»

ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ ЩОМІСЯЧНОГО НАДАННЯ ПОКАЗІВ ПРИЛАДІВ ОБЛІКУ

Щодо необхідності щомісячного надання показів приладів обліку
   Договором з надання послуг з розподілу електричної енергії передбачається, що побутовий споживач зобов’язаний щомісяця надавати оператору системи розподілу фактичні покази лічильника електричної енергії.
   Покази вважаються переданими на перше число календарного місяця, якщо ви їх надали оператору систем розподілу протягом двох робочих днів до кінця розрахункового місяця та трьох робочих днів наступного розрахункового періоду (календарного місяця) в один із таких способів:
   1. Самостійно внесли покази засобу обліку в зручний час в особистому кабінеті побутового споживача: https://ok.energy.mk.ua/home . При цьому ви можете контролювати стан свого особового рахунку в особистому кабінеті: https://ok.elektropostach.mk.ua/home.
  
2. Внесли покази засобу обліку на свій особовий рахунок.
Для цього необхідно:
  • Виписати номер особового рахунку.
  • Зафіксувати покази засобу обліку на момент передачі.
  • Набрати номер телефону кол-центра: 099 253 0661, 067 690 4009, 093 170 3079, (0512) 53-06-61 (за тарифом оператора) або 0800 504 001 (безкоштовно), потрапити в голосове меню самообслуговування та натиснути «1», далі слідувати за зрозумілими голосовими підказками, обираючи необхідне меню шляхом натискання відповідної кнопки на своєму телефонному апараті.
  • Ввести номер особового рахунку та натиснути кнопку «#» (решітка).
  • Після цього потрібно ввести покази лічильника та натиснути кнопку «#» (решітка).
Примітка: з 1 по 5 число місяця всі покази лічильника будуть зафіксовані на 1 число, інші – на дату внесення.
Якщо покази прийняті в обробку, Ви одразу почуєте відповідне автоматичне голосове сповіщення.

Примітка: якщо споживач надав некоректні дані або на дату внесення показів вже зафіксовані інші покази, споживач почує повідомлення: «Зараз, на жаль, немає можливості внести покази».

    3. Надали покази, скориставшись послугою «SMS-сервіс». Ця послуга дозволяє передати покази електролічильника.
Для користування SMS-сервісом необхідно пройти дуже простий процес реєстрації, який полягає у відправлені на телефонний номер +380931771454 SMS повідомлення з наступним текстом:

№ особового рахунку*№ будинку*номер електролічильника,
 Приклад: 12324766*23*123456789

Після проходження реєстрації споживачу надається можливість користування SMS-сервісом.
Надсилаючи SMS повідомлення на номер телефону +380931771454 в тексті повідомлення слід зазначити наступну команду:
-   1# покази засобу обліку - надання показів 1- зонного засобу обліку;
 Приклад: 1#75420
(вартість SMS повідомлення згідно діючих тарифів Вашого оператора).

    4. Передали покази лічильника через серівіс Viber, WhatsApp або Telegram.

Для цього потрібно зробити чітке фото зображення показів лічильника та його номеру, зазначити номер особового рахунку та/або адресу та надіслати фото будь-яким зручним способом на номери, що зазначені на   офіційному веб-сайті Товариства www.energy.mk.ua в розділі Способи надання показів приладів обліку електроенергії.
   5. Надіслали повідомлення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або скористатися формою зворотного зв’язку на офіційному веб-сайті Товариства www.energy.mk.ua у розділі – Контакти/ Гаряча лінія.
   У разі неотримання показів лічильника до третього робочого числа кожного місяця, що настає за розрахунковим, та за умови, що лічильник електричної енергії не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії по Споживачу за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.
    Якщо за підсумками наступного місяця Споживач своєчасно надасть покази лічильника електричної енергії, визначення фактичного обсягу розподілу та споживання електричної енергії за період зазначеного місяця здійснюється з урахуванням наданих показів та показів, на які споживачем здійснено розрахунки.
    Тому для запобігання спірних питань в частині нарахувань обсягів спожитої електричної енергії споживачам необхідно додержуватися умов договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії та своєчасно надавати покази засобу обліку.

У АТ “МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО” ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

 

26 квітня 2019 до Всесвітнього дня охорони праці в АТ “Миколаївобленерго” провели круглий стіл з керівниками та представниками служб АТ «Миколаївобленерго». На захід були запрошені почесні гості - представники Управління Держпраці у Миколаївській області та Фонду соціального страхування України в Миколаївській області.

На початку засідання круглого столу із вступним словом до присутніх звернувся заступник Генерального директора з охорони праці та пожежної безпеки АТ «Миколаївобленерго» Федченко В.П. Він привітав присутніх з Всесвітнім Днем охорони праці та відмітив, що цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці: «Безпечне та здорове майбутнє праці» та довів, що в 2019 році Міжнародна організація праці відмічає 100-річний ювілей свого заснування та розповів про історичні факти та причини її заснування.

Головне питання круглого столу - як створити та забезпечити безпечне та здорове майбутнє праці для всіх працівників під час їхньої трудової діяльності не залежного від їхнього віку та статі, професії та виду діяльності.

В продовж 2017-2018 років в Україні відбувається відтік за кордон кваліфікованого працюючого населення країни. Враховуючи таку ситуацію, наше завдання – зберегти працююче населення, як безцінний потенціал для майбутнього становлення сильної держави.

Він запропонував вшанувати пам’ять загиблих працівників від нещасних випадків хвилиною мовчання.

З доповіддю виступив начальник служби охорони праці та пожежної безпеки АТ «Миколаївобленерго» Бровченко В.Г., який розповів присутнім, що заходи до Всесвітнього дня охорони праці 2019 року спрямовані на те, щоб привернути увагу до проблем, пов'язаних з питаннями охорони праці, показати надзвичайну важливість покращення умов праці для всіх працівників Товариства, активізувати зусилля щодо захисту їхніх трудових прав.

У своїй доповіді Бровченко В.Г. проаналізував причини нещасних випадків, що сталися на підприємствах енергетичної галузі та окремо в Товаристві у 2018 році. Детально ознайомив присутніх зі причинами настання нещасних випадків, їхньою помісячною частотою виникнення, особливу увагу приділив нещасними випадкам причиною виникнення яких стало: ураження електричним струмом працівників, падіння з висоти та під час пересування та погіршення самопочуття.

Доповів присутнім статистичні показники невиробничого травматизму  працівників АТ «Миколаївобленерго». Так, протягом 2018 року обліковано 159 випадків невиробничого травматизму, з них найбільшу кількість – 53 травмовані особи (34% від загальної кількості травмованих), складають працівники професії електромонтер з експлуатації розподільних мереж.

Крім того, Бровченко В.Г. підкреслив, що основна ціль роботи служби охорони праці та пожежної безпеки підприємства - запобігання травматизму працівників (як виробничого, так і невиробничого характеру) та професійних захворювань шляхом створення безпечних умов праці та максимального обмеження впливу шкідливих факторів на здоров'я працівників при виконанні поставлених виробничих завдань, а також  розповів про шляхи вирішення цих задач.

Виходячи з викладеного, забезпечення належного рівня охорони праці, організації гідних і безпечних умов праці є основним завданням для служби охорони праці та пожежної безпеки і керівництва Товариства при виконанні персоналом підприємства своїх функціональних обов'язків. Особливу увагу в цьому напрямку необхідно приділяти молодим кадрам, яким необхідно отримати необхідний досвід і знання при проходженні професійне навчання.

Виступив начальник відділу страхових експертів з охорони праці Миколаївського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області Черкасов Ігор Анатолійович, який подякував керівництво АТ «Миколаївобленерго» за роботу на належному рівні по забезпеченню безпечних умов праці працівників підприємства та відмітив, що профілактика виробничого травматизму і безпека праці є сьогодні одним з пріоритетних завдань, однак, у разі нещасного випадку при виконанні службових обов’язків або професійних захворювань – кожен офіційно працевлаштований отримає гарантовану допомогу від Фонду соціального страхування України.

Окрім реабілітації, усі потерпілі на виробництві мають право на фінансування за рахунок коштів Фонду таких соціальних послуг: діагностика; лікування в закладах охорони здоров’я, у тому числі оперативні втручання, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення; протезування; медичний догляд; забезпечення спеціальними засобами пересування (колясками); санаторно-курортне лікування тощо.

Черкасов І.А. розповів про останні резонансні нещасні випадки на виробництві в розслідуванні яких приймали участь працівники Фонду на території Миколаївської області та наголосив на тих заходах з охорони праці вжиття яких могло б попередити їхнє виникнення.

Він підкреслив, що Фонд соціального страхування завжди готовий надати необхідну допомогу з питань забезпечення прав застрахованих осіб, закликав до співпраці присутніх представників Товариства по здійсненню заходів щодо профілактики нещасних випадків, поширення позитивного досвіду у створенні безпечних умов праці на підприємстві та конкретних робочих місцях, формуванні у керівництва та працівників свідомості щодо відповідальності за власну безпеку та життя.

Виступив начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Миколаївській області Агарков Дмитро Юрійович, який зупинився на основних причинах нещасних випадків, які відбулися в 2018 році на підприємствах Миколаївської області, розповів про останні резонансні нещасні випадки на виробництві в розслідуванні яких приймали участь працівники Управління Держпраці у Миколаївській області та наголосив на тих заходах з охорони праці вжиття яких могло б попередити їхнє виникнення.

Довів статистичні дані травматизму за 2018 рік по Україні.

Звернув увагу присутніх на те, що в організації роботи на такому підприємстві, як АТ «Миколаївобленерго» «дрібниць» не буває. Працівники повинні бути належним чином підготовлені, тому що безпека роботи здебільшого залежить від них самих. Він закликав не приховувати нещасні випадки, а ретельно і об'єктивно розслідувати їх причини, щоб надалі уникнути їхнього повторення. Агарков Д.Ю. ще раз привітав присутніх із Всесвітнім днем охорони праці, подякував за їх сумлінну працю та побажав, щоб нещасних випадків на підприємстві більше не було.

З доповіддю виступив заступник генерального директора з охорони праці та пожежної безпеки АТ «Миколаївобленерго» Федченко В.П., який проаналізував роботу дирекції з охорони праці та пожежної безпеки та доповів, що на фінансування заходів з питань охорони праці в 2018 році було заплановано 6 692 700 грн, а фактично освоєно - 6 205 500 грн., що становить 1,84% від фонду заробітної плати за попередній рік. На заходи з охорони праці у 2019 році заплановано витратити 4 906 660 грн.

Основними статями витрати з охорони праці у 2018 році були:

- забезпечення працівників спеціальним одягом та взуттям, засобами індивідуального захисту – 2 332 070 грн.;

- навчання з питань охорони праці – 57 890 грн.;

- забезпечення працівників спецхарчуванням – 349 500 грн.;

- проведення медичних оглядів працівників - 441 000 грн.;

- проведення атестації робочих місць - 90 000 грн.;

- забезпечення заходів пожежної безпеки – 1 639 200 грн.

Федченко В.П. сказав, що, незважаючи на всі докладені зусилля в цьому напрямку, нам є ще над чим працювати, адже мета у нас одна - досягнення такого рівня охорони праці, при якому буде відсутній виробничий травматизм.

У відповідності до затверджених планів та програм у навчальному центрі АТ «Миколаївобленерго» у 2018 році підвищили свій професійний рівень 379 працівників Товариства. Також, 2875 працівникам підприємства, які зайняті на роботах з підвищеною небезпекою було проведено щорічне 30 годинне навчання з питань охорони праці та пожежної безпеки.

В своєму заключному виступі заступник генерального директора з охорони праці та пожежної безпеки Федченко В.П. подякував присутнім за участь в засіданні «круглого столу» та, з огляду на вищевказане, нагадав керівникам структурних підрозділів Товариства про їх відповідальність за правильну організацію роботи, контроль за дотриманням вимог правил та нормативно-правових актів з охорони праці, якісне, професійне навчання підлеглого персоналу, особливо молоді, необхідність своєчасного вжиття заходів для попередження виникнення нещасних випадків та зазначив необхідність проведення відповідної роз’яснювальної роботи.

За результатами роботи «круглого столу», усвідомлюючи важливість порушеного питання, всіма учасниками була досягнута згода в необхідності проведення конкретних заходів, спрямованих на збереження здоровя працюючого населення як безцінного  потенціалу для розвитку держави. Тільки спільними зусиллями і завдяки комплексному підходу можна забезпечити організацію належних умов роботи працівників та будувати плани на безпечне та здорове майбутнє праці в Україні.

Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Плани розвитку ОСР
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.