Телефон довіри:
0512539518
0931703079
Кол-центр:
0676904009

0992530661

0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Телефон довіри:
0512539518
Кол-центр:
0931703079
0676904009

0992530661
, 0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Особистий кабінет для компаній (надання показів)
Особистий кабінет для дому (надання показів)
Засоби обліку електоренергії
ВАКАНСІЇ
GIS - карта приєднання
Реєстр постачальників електричної енергії
Способи надання показів приладів обліку електроенергії
ДОГОВІР про надання послуг з розподілу електричної енергії між Оператором системи розподілу та Виробником електричної енергії
Публічний договір електропостачальника про надання послуг з розподілу електроенергії
Публічний договір споживача про надання послуг з розподілу електроенергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу іншим учасникам ринку електричної енергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу при виконанні функцій постачальника послуг комерційного обліку

 ПАТ "Миколаївобленерго" планує реконструкцію електричних мереж мікрорайону Балабанівка

  
Забудовникам мікрорайону Балабановка ПАТ «Миколаївобленерго» створить найліпші умови для застосування найновіших заходів з енергоефективності та енергозбереження.
   Мікрорайон Балабановка Корабельного району міста Миколаєва останнім часом отримав новий поштовх для свого розвитку. Це обумовлено перспективою надання земельних ділянок як під приватну забудову так під багатоповерхове будівництво. У рамках розвитку та реконструкції електромереж енергетики Миколаївщини розпочали масштабний проект зі створення на території мікрорайону Балабановка принципово нової системи енергозабезпечення , що полягатиме у впровадженні нового для України класу напруги 20 кВ. В рамках даного проекту планується реконструкція ПС 150/35/10 «Октябрьська» з встановленням двох додаткових силових трансформаторів 35/20 кВ потужністю по 10 МВА та використанням найсучасніших засобів автоматики.   Крім того планується встановлення додаткових трансформаторних підстанцій 20/0,4 кВ та повномасштабне розгортання автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії у понад 9000 побутових споживачів.
   Заплановані заходи дозволять впровадити цілком нові та жорсткі стандарти у якості електропостачання. В першу чергу це стосуватиметься надійності та безперебійності електропостачання, заплановано зменшення індексу середньої тривалості перерв електропостачання та доведення його до 80 хв. на рік, що у понад 20 разів менше ніж існуючий показник. За рахунок суттєвого зменшення довжини ліній 0,4 кВ значно покращиться такий важливий показник як якість електричної енергії. Крім того, збільшення потужності ПСч«Теплична» створить технічну можливість надання приватним домогосподарствам дозволеної потужності до 20 кВт.
   Забезпечення такої якості електропостачання створює всі необхідні умови для масштабного впровадження систем електроопалення у оселях мешканців мікрорайону Балабановка.
   Переваги електроопалення очевидні, це на сам перед високий ККД (99% електричної енергії перетворюється в теплову), безпека (відсутні фактори ризику пов'язані з відкритим полум'ям або витоком газу) та невисока ціна устаткування в порівнянні з газовими та твердопаливними котлами. Крім того електричні котли чи нагрівачі мають не великі габарити та зручні у монтажі, екологічні (відсутні будь-які викиди диму або сажі), повністю автоматизована робота (задається температурний режим, який підтримується без додаткового втручання).
   Додаткової привабливості електроопаленню додає встановлення багатотарифного приладу обліку та тарифу на електроопалення, що дозволяє досить суттєво скорочувати витрати на опалення. Багатотарифний прилад обліку може бути запрограмований для розрахунку за спожиту електроенергію за двозонними або тризонними тарифами, диференційованими за періодами часу, що надає законну можливість заощадити до 50 % (при встановленні двозонної тарифної програми), або навіть до 60 % (при встановленні тризонної тарифної програми) від вартості електроенергії, спожитої у години нічного мінімального навантаження енергосистеми.
   Підсумовуючи все вищезазначене ПАТ «Миколаївобленерго» пропонує приватним забудовникам скористатись можливістю встановлення в своїх оселях систем електроопалення та зі свого боку забезпечує максимальну підтримку та сприяння у розвитку електроопалення домогосподарств Миколаївщини.
Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Плани розвитку ОСР
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.