Телефон довіри:
0512539518
0931703079
Кол-центр:
0676904009

0992530661

0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Телефон довіри:
0512539518
Кол-центр:
0931703079
0676904009

0992530661
, 0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Особистий кабінет для компаній (надання показів)
Особистий кабінет для дому (надання показів)
Засоби обліку електоренергії
ВАКАНСІЇ
GIS - карта приєднання
Реєстр постачальників електричної енергії
Способи надання показів приладів обліку електроенергії
ДОГОВІР про надання послуг з розподілу електричної енергії між Оператором системи розподілу та Виробником електричної енергії
Публічний договір електропостачальника про надання послуг з розподілу електроенергії
Публічний договір споживача про надання послуг з розподілу електроенергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу іншим учасникам ринку електричної енергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу при виконанні функцій постачальника послуг комерційного обліку

28 КВІТНЯ У ПАТ “МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО” ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ


До Всесвітнього дня охорони праці в ПАТ “Миколаївобленерго” провели круглий стіл. На захід були запрошені почесні гості - представники Управління Держпраці у Миколаївській області, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, інших державних контролюючих органів. Учасники круглого столу обговорили актуальні питання охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.


   На початку засідання круглого столу до присутніх звернувся заступник Генерального директора з охорони праці та пожежної безпеки ПАТ «Миколаївобленерго» Федченко В.П., який закликав вшанувати пам’ять загиблих на виробництві працівників хвилиною мовчання.
    Федченко В.П. привітав усіх з Всесвітнім днем охорони праці, розповів присутнім історичні причини початку його відзначення та те, що в Україні відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685 Всесвітній день охорони праці відзначається на державному рівні. Відмітив, що у цьому році Всесвітній день охорони праці проходить під девізом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці», а також наголосив на тому, що головною метою для кожного роботодавця є збереження життя і здоров’я працівників. З боку керівництва ПАТ «Миколаївобленерго» дані зобов’язання виконується в повному обсязі – працівники Товариства зайняті на роботах з підвищеної небезпеки повністю забезпечені спеціальним одягом та захисними засобами, лікувально-профілактичним харчування та мінеральною солоною водою в період високих температур.
    Виступив начальник служби охорони праці та пожежної безпеки                 Бровченко В.Г., який доповів статистичні дані стосовно травматизму в Україні, в енергетичні галузі та в Товаристві.
    За 2016 рік та перший квартал 2017 року нещасних випадків з персоналом Товариства пов’язаних із виробництвом та із сторонніми особами на об’єктах ПАТ «Миколаївобленерго» – зафіксовано не було.
    Бровченко В.Г. зупинився на розгляді технічних та організаційних заходів як умовах запобігання травматизму. Він відмітив, що причиною 99% нещасних випадків на виробництві є недотримання вимог правил, інструкцій, інших документів з охорони праці, а навчання з цих питань потрібно проводити щодня. В його доповіді було проаналізовано причини невиробничого травматизму працівників енергетичної галузі та необхідності проведення відповідної інформаційно - роз’яснювальної роботи серед них. Ним було відмічено, що служба охорони праці та пожежної безпеки працює системно, нею проводиться значна профілактична робота щодо попередження травматизму. Він закликав присутніх керівників структурних підрозділів підприємства провести місячник з електробезпеки, присвячений Всесвітньому дню охорони праці на високому рівні.
    Виступив начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Миколаївській області Агарков Д.Ю., який довів статистичні дані щодо виробничого травматизму в цілому по Україні та Миколаївській області.
    В цілому по Україні спостерігається тенденція до зменшення виробничого травматизму, але цифра травмованих залишається досить високою. Аналіз показав, що більшість нещасних випадків сталися з організаційних причин. Він закликав до співпраці по здійсненню превентивних заходів щодо профілактики нещасних випадків, особливо в частині пропаганди безпечних умов праці, інформування працівників про їх права та обов’язки у сфері охорони праці, поширення позитивного досвіду у створенні безпечних умов праці на підприємстві та конкретних робочих місцях, формуванні у роботодавців та працівників свідомості щодо відповідальності за власну безпеку та життя.
    Виступив начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Миколаїв Дмитрієв Д.П., який проінформував присутніх про проведення профілактичної роботи по запобіганню нещасних випадків, професійних захворювань на виробництві в 2017 році, про зміни в механізмі виплат при втраті працездатності. Також, в своїй доповіді відмітив, що значна роль в профілактиці виробничого травматизму належить якісному навчанню працівників, у т.ч. якісному проведенню інструктажів. Доповідач довів інформацію про забезпечення соціальних послуг та страхових виплат у 2016 році.
    Виступив директор з інформаційних технологій Гошко О.П., який доповів про існуючу в ПАТ «Миколаївобленерго» інформаційну базу та про перспективи її розвитку і удосконалення, з метою доведення достовірної інформації з виробничих питань, в т.ч. і з охорони праці та пожежної безпеки, до кожного працівника.
    Заступник Генерального директора з охорони праці та пожежної безпеки Федченко В.П. підвів підсумок роботи «круглого столу»: подякував присутнім за участь в засіданні та, з огляду на вищевказане, нагадав керівникам структурних підрозділів Товариства про їх відповідальність за правильну організацію роботи, контроль за дотриманням вимог правил та нормативно-правових актів з охорони праці, якісне оформлення та своєчасне надання інформації, звернув увагу присутніх на необхідність проведення відповідної роз’яснювальної роботи серед підлеглого персоналу.
    За результатами роботи «круглого столу» всіма учасниками було досягнута згода в необхідності співпраці для формування та налагодження системи широкого доступу до даних про стан охорони праці, пожежної безпеки, виробничого травматизму і професійних захворюваннь на всіх рівнях – підприємства, фонду соціального страхування, держави.
Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Плани розвитку ОСР
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.