Телефон довіри:
0512539518
0931703079
Кол-центр:
0676904009

0992530661

0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Телефон довіри:
0512539518
Кол-центр:
0931703079
0676904009

0992530661
, 0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Особистий кабінет для компаній (надання показів)
Особистий кабінет для дому (надання показів)
Засоби обліку електоренергії
ВАКАНСІЇ
GIS - карта приєднання
Реєстр постачальників електричної енергії
Способи надання показів приладів обліку електроенергії
ДОГОВІР про надання послуг з розподілу електричної енергії між Оператором системи розподілу та Виробником електричної енергії
Публічний договір електропостачальника про надання послуг з розподілу електроенергії
Публічний договір споживача про надання послуг з розподілу електроенергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу іншим учасникам ринку електричної енергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу при виконанні функцій постачальника послуг комерційного обліку

У АТ “МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО” ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ
До Всесвітнього дня охорони праці в АТ “Миколаївобленерго” провели круглий стіл з керівниками та представниками служб АТ «Миколаївобленерго». Серед запрошених були представники Управління Держпраці у Миколаївській області та Фонду соціального страхування України в Миколаївській області.
Головне питання круглого столу - як допомогти молоді зберегти здоров’я на робочому місці. В Україні працює майже кожен третій віком від 15 до 24 років, що становить понад 1 мільйон наших громадян. Ураховуючи, що в країні триває активна фаза всебічного реформування економіки, наше завдання – зберегти молоде покоління, як безцінний потенціал для майбутнього становлення ефективної і сильної держави.
За даними МОП, у світі 541 мільйон молодих працівників віком 15-24 років працюють у шкідливих умовах. А це понад 15% робочої сили. Серед молоді рівень травматизму на роботі на 40% вищий, ніж серед працівників старше 25 років.
У своїй доповіді заступник Генерального директора з охорони праці та пожежної безпеки Федченко В.П. підкреслив, що основна ціль роботи служби охорони праці та пожежної безпеки підприємства - запобігання травматизму працівників (як виробничого, так і невиробничого характеру) та професійних захворювань шляхом створення безпечних умов праці та максимального обмеження впливу шкідливих факторів на здоров'я працівників при виконанні поставлених виробничих завдань, а також розповів про шляхи вирішення цих задач. Особлива увага приділяється молоді. Згідно статистики 2017 року зафіксовано 2889 випадків різних захворювань, з них на працівників 18-30 років припадає 492 випадки, що складає 17% від загальної кількості. Таким чином, фактично кожний 6 –й випадок захворювань пов’язаний з молодими працівниками.
Виходячи з викладеного, забезпечення належного рівня охорони праці, організації гідних і безпечних умов праці є основним завданням для керівництва і служби охорони праці при виконанні персоналом підприємства своїх функціональних обов'язків. Особливу увагу в цьому напрямку необхідно приділяти молодим кадрам, яким необхідно отримати необхідний досвід і знання, проходячи професійне навчання.
Виступив начальник Миколаївського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області Ганношин Юрій Миколайович, який подякував керівництву АТ «Миколаївобленерго» за роботу на належному рівні по забезпеченню безпечних умов праці працівників підприємства та відмітив, що профілактика виробничого травматизму і безпека праці є сьогодні одним з пріоритетних завдань, однак у разі нещасного випадку при виконанні службових обов’язків або профзахворювання кожен офіційно працевлаштований отримає гарантовану допомогу від Фонду соціального страхування України. Окрім того, усі потерпілі на виробництві мають право на фінансування за рахунок коштів Фонду таких соціальних послуг: діагностика; лікування в закладах охорони здоров’я, у тому числі оперативні втручання, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення; протезування; медичний догляд; забезпечення спеціальними засобами пересування (колясками); санаторно-курортне лікування тощо.
Фонд соцстрахування України збільшив розмір виплат потерпілим на виробництві у середньому на 40,6% за перший квартал цього року
Виступив начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Миколаївській області Агарков Дмитро Юрійович, який зупинився на основних причинах нещасних випадків в АТ «Миколаївобленерго», які відбулися в 2017 році та I кварталі 2018 року, та звернув увагу присутніх на те, що в організації роботи на такому підприємстві дрібниць немає. Люди повинні бути належним чином підготовлені, тому що безпека роботи здебільшого залежить від них самих. Він закликав не приховувати нещасні випадки, а ретельно і об'єктивно розслідувати їх причини, щоб надалі уникнути їх повторення.
Агарков Д.Ю. ще раз привітав присутніх з Всесвітнім днем охорони праці, подякував за їх сумлінну працю та побажав, щоб нещасних випадків на підприємстві більше не було.
За результатами роботи «круглого столу», усвідомлюючи важливість порушеного питання, всіма учасниками була досягнута згода щодо необхідності проведення конкретних заходів, спрямованих на збереження здоров’я молодого покоління як безцінного потенціалу для розвитку держави. Тільки спільними зусиллями і завдяки комплексному підходу можна забезпечити організацію належних умов праці молодих працівників.


Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Плани розвитку ОСР
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.