Телефон довіри:
0512539518
0931703079
Кол-центр:
0676904009

0992530661

0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Телефон довіри:
0512539518
Кол-центр:
0931703079
0676904009

0992530661
, 0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Особистий кабінет для компаній (надання показів)
Особистий кабінет для дому (надання показів)
Засоби обліку електоренергії
ВАКАНСІЇ
GIS - карта приєднання
Реєстр постачальників електричної енергії
Способи надання показів приладів обліку електроенергії
ДОГОВІР про надання послуг з розподілу електричної енергії між Оператором системи розподілу та Виробником електричної енергії
Публічний договір електропостачальника про надання послуг з розподілу електроенергії
Публічний договір споживача про надання послуг з розподілу електроенергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу іншим учасникам ринку електричної енергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу при виконанні функцій постачальника послуг комерційного обліку

Місячник з електробезпеки в філії міста Миколаєва

    В філії АТ «Миколаївобленерго» м. Миколаєва Центрального округу з метою профілактики виробничого травматизму і травмування сторонніх осіб на обладнанні АТ «Миколаївобленерго», поліпшення організації робіт та з нагоди «Всесвітнього дня охорони праці», який відзначається в Україні 28 квітня під гаслом «Захищене і здорове покоління» з 16 квітня по 16 травня 2018 року проводився місячник з електробезпеки.
    Ці заходи у філії проводяться регулярно, на початку весняно-літньої ремонтної компанії та вже стали доброю традицією.
Одним із основних завдань проведення місячника є виявлення та усунення недоліків, які могли б негативно вплинути на безпечне виконання робіт або призвести до випадків виробничого травматизму, а також посилення контролю за якістю виконання експлуатаційного обслуговування енергетичного обладнання.
    В рамках місячника проводились:
- збори трудового колективу з розглядом стану охорони праці, вшанування пам'яті загиблих на виробництві;
- комплексні обстеження та цільові перевірки стану охорони праці на робочих місцях, дотримання правил та інструкцій з охорони праці;
- оформлення куточків, стендів присвячених Всесвітньому дню охорони праці.
- протягом квітня - травня спеціалістами філії, в загальноосвітніх навчальних закладах міста, проводились заняття з електробезпеки;
- огляд-конкурс з безпечного виконання робіт, конкурси «Краще робоче місце», «Краща виробнича дільниця (бригада)», «Кращий працівник» з визначенням кращих працівників;
- конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» за умовами якого необхідно було розкрити тему безпечного ведення робіт в електроенергетиці. Роботи учасників конкурсу поповнили постійно діючу в філії виставку дитячих малюнків.
    27 квітня в філії був проведений «круглий стіл» присвячений Всесвітньому дню охорони праці. Учасники «круглого столу» обговорювали стан охорони праці в філії, результати заходів з охорони праці, які вживалися протягом року. Розглядалися питання за тематикою, рекомендованою МОП.
    Проблема збереження здоров’я і життя працездатних громадян молодого віку має особливе значення, а тематика Дня охорони праці у 2018 році є як ніколи актуальною.
    За офіційними даними, серед працюючих більше ніж 15 відсотків молодих працівників, і рівень несмертельного виробничого травматизму серед них на 40 відсотків вище, ніж серед дорослих працівників старше 25 років. Крім цього, здоров'я і саме життя молодих працівників часто піддаються ризику через наявні на робочих місцях небезпечні виробничі чинники.
    Важливою настановою для учасників цього круглого столу стало розуміння того, що на нинішньому етапі необхідно докладати усіх зусиль, аби створити для працівників безпечні умови праці, що життя людини є пріоритетом при вирішенні будь-яких виробничих питань, що перехід молоді від навчання до праці, з дитинства у доросле життя повинен відбуватися в безпечних і нешкідливих для здоров'я умовах.
    Проведення подібних заходів зосереджує увагу працюючих на тому, що охорона праці – це створення чітко сформульованої системи прав, обов’язків та меж відповідальності, де принцип профілактики має найвищий пріоритет. Безпечні та здорові умови праці визначаються не тільки чинною законодавчою базою, а й загальним рівнем цивілізованості, виробничої культури, вихованням. У першу чергу мова йде про ставлення молоді до питань охорони праці, їх налаштування на роботу без нещасних випадків. Досягнути такої узгодженої політики можна шляхом спільних зусиль, що є запорукою збереження здоров’я та життя працівників.
Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Плани розвитку ОСР
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.