Телефон довіри:
0512539518
0931703079
Кол-центр:
0676904009

0992530661

0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Телефон довіри:
0512539518
Кол-центр:
0931703079
0676904009

0992530661
, 0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Особистий кабінет для компаній (надання показів)
Особистий кабінет для дому (надання показів)
Засоби обліку електоренергії
ВАКАНСІЇ
Електронна черга
Реєстр постачальників електричної енергії
Способи надання показів приладів обліку електроенергії
ДОГОВІР про надання послуг з розподілу електричної енергії між Оператором системи розподілу та Виробником електричної енергії
Публічний договір електропостачальника про надання послуг з розподілу електроенергії
Публічний договір споживача про надання послуг з розподілу електроенергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу іншим учасникам ринку електричної енергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу при виконанні функцій постачальника послуг комерційного обліку

Шановний побутовий споживач!
З метою заощадження Вашого часу та покращення якості обслуговування АТ «Миколаївобленерго» впроваджує нову безкоштовну послугу «Електронна черга», яка дозволяє за допомогою «Особистого кабінету» здійснити попередній запис до центру обслуговування споживачів з будь якого питання.
Для цього Вам потрібно виконати наступні кроки:
1. Зайти на веб-сайт АТ «Миколаївобленерго»: www.energy.mk.ua та відкрити закладку «Особистий кабінет для дому» або через закладку «Електронна черга», яка розміщена на головній сторінці цього сайту.
2.   Щоб потрапити до свого «особистого кабінету» введіть свій логін та пароль у відповідні віконця:
Якщо Ви незареєстровані в «Особистому кабінеті», Вам необхідно зареєструватись натиснувши посилання «Зареєструватися» та слідувати інструкції для проведення реєстрації.
3.   В «особистому кабінеті» Вам необхідно зайти до закладки «Миколаївобленерго» та перейти до закладки «Запис на прийом». Натиснути мишкою на посилання «Записатися на прийом»:
4.    Після того як Ви натиснули посилання « Записатися на прийом» на екрані монітора з’явиться перелік питань, по яким Ви можете записатись по електронній черзі на прийом до центру обслуговування споживачів. Вам необхідно мишкою поставити позначку навпроти питання, яке Ви хочете вирішити на прийомі.
 
5.   Після цього необхідно визначитись з датою та часом прийому. Натискаємо на посилання «Місце прийому» → «Сверка абонентов». На екрані монітору з’явиться календар, на якому будуть дати на які можна записатись на прийом:
 
У разі якщо Ви вибрали дату, на яку немає запису прийому на екрані з’явиться запис:
   
6.  Після того як Ви вибрали дату, яка Вас задовольняє натисніть на неї мишкою, та виберіть зручний для Вас час:

7.  Після того як Ви вибрали час прийому та поставили мишкою позначку навпроти нього активізується посилання «Записатися на прийом». Перед тим як підтвердити «запис на прийом» перевірте чи правильно визначено питання, дата та час прийому і тільки потім мишкою натисніть на посилання «Записатися на прийом».

8.  Після підтвердження «Записатися на прийом» на екрані монітору з’явиться наступна інформація:


Звертаємо ВАШУ увагу:
Питання що стосуються актів про порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії, перерахунку нарахувань пов’язаних з невірною роботою засобу обліку, розглядаються тільки на комісії з розгляду актів про порушення ПРРЕЕ. Для вирішення цих питань необхідно звертатись до комісії у порядку живої черги.

Для вирішення питань Вам необхідно з собою мати наступні документи: розрахункову книжку, паспорт, ідентифікаційний код. У разі укладання договору необхідно мати також документи на право власності чи користування, інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, письмової згоди, у разі коли об’єкт споживача перебуває у власності (користуванні) декількох осіб.

У разі виникнення необхідності скасувати запис в електронну чергу Вам необхідно лише натиснути на посилання «Скасувати запис».
Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Плани розвитку ОСР
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.