Телефон довіри:
0512539518
0931703079
Кол-центр:
0676904009

0992530661

0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Телефон довіри:
0512539518
Кол-центр:
0931703079
0676904009

0992530661
, 0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Особистий кабінет для компаній (надання показів)
Особистий кабінет для дому (надання показів)
Засоби обліку електоренергії
ВАКАНСІЇ
GIS - карта приєднання
Реєстр постачальників електричної енергії
Способи надання показів приладів обліку електроенергії
ДОГОВІР про надання послуг з розподілу електричної енергії між Оператором системи розподілу та Виробником електричної енергії
Публічний договір електропостачальника про надання послуг з розподілу електроенергії
Публічний договір споживача про надання послуг з розподілу електроенергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу іншим учасникам ринку електричної енергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу при виконанні функцій постачальника послуг комерційного обліку

Розрахуватися за електроенергію? Легко!


Шановні споживачі електроенергії !

Тепер не потрібно планувати дорогоцінний час на відвідання центрів обслуговування побутових споживачів, марнувати гроші і час на проїзд та вистоювання в чергах, не потрібні більше розрахункові книжки за електроенергію. Немає більше необхідності шукати після роботи або на вихідних найближче відділення банку або Укрпошти, щоб сплатити за електроенергію. Не пам’ятаєте, коли у Вас в останній час був представник ПАТ «Миколаївобленерго» і які саме покази приладу обліку він зняв?  Хвилюєтесь, чи надійшли сплачені Вами гроші або субсидії на Ваш особовий рахунок? Забули тариф? Не можете самостійно розрахувати до сплати вартість спожитої електроенергії з багатозонним приладом обліку чи з урахуванням пільг? Сплачуєте за спожиту електроенергію за батьків або за кількома адресами, навіть з іншого району Миколаївської області?

Відтепер все це – не проблема! Всі найважливіші питання по розрахунках за спожиту електроенергію з ПАТ «Миколаївобленерго» можна вирішити в найкомфортніших умовах, в буквальному смислі не встаючи з дивану!

Пропонуємо Вам абсолютно безкоштовну багатофункціональну систему – Інтернет-магазин комунальних послуг!

Реєстрація дуже проста і займе мінімум часу, необхідні лише діючий адрес електронної пошти та сума останньої оплати. Після швидкої реєстрації в особистому кабінеті Ви в простій і дуже доступній формі отримаєте інформацію стосовно стану розрахунків за спожиту електроенергію, сум нарахувань та оплати, тарифів, зможете вносити покази приладу обліку, отримувати рахунки, формувати акти звіряння розрахунків, сплачувати за електроенергію та багато інших корисних функцій.

Все, що Вам потрібно – персональний комп’ютер або мобільний телефон (планшет) з доступом до всесвітньої мережі інтернет. Для повного контролю за розрахунками з будь-якого зручного для Вас місця треба лише 1 числа кожного місяця внести покази приладу обліку, за необхідності простим натисканням сформувати рахунок та до 10 числа наступного місяця здійснити оплату. При цьому можна скористатися як послугою «Швидко-сплатити» від Приват-банку, так і будь-якою іншою зручною для Вас платіжною банківською онлайн-системою.

А для найсучасніших наших клієнтів, які звикли йти в ногу з часом, та тих, кому не потрібні зайві функції, пропонуємо безкоштовну мобільну версію інтернет-магазину для будь-яких гаджетів під управлінням операційної системи Android, ознайомитися та завантажити яку можна за даним посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mega_billing.client
Або відвідайте офіційний веб-сайт для реєстрації у інтернет-магазині:
https://secure.mega-billing.com/byt/ru/registration/instruction

Інтернет-магазин комунальних послуг – це максимальний контроль при мінімальних зусиллях. Використовуйте Ваш час з користю!

З повагою, керівництво ПАТ «Миколаївобленерго»

Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Плани розвитку ОСР
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.