Телефон довіри:
0512539518
0931703079
Кол-центр:
0676904009

0992530661

0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua
Телефон довіри:
0512539518
Кол-центр:
0931703079
0676904009

0992530661
, 0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.uaПОРЯДОК   СТАНДАРТНОГО   ПРИЄДНАННЯ  ДО   ЕЛЕКТРИЧНИХ 
МЕРЕЖ ПАТ«МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК ЗАМОВНИКІВ:

Приєднання електроустановки (далі — приєднання) — надання електропередавальною організацією послуги замовнику зі створення технічної можливості для передачі (прийняття) у місце приєднання електроустановки замовника відповідної потужності до електричних мереж електропередавальної організації ( у тому числі новозбудованих) електричної енергії необхідного обсягу з дотриманням показників її якості та надійності.
місце приєднання електроустановки - існуюча або запроектована межа балансової належності електроустановок споживача або замовника; 
місце забезпечення потужності - місце (точка) в існуючих електричних мережах, від якого електропередавальна організація забезпечує розвиток електричних мереж з метою приєднання електроустановки замовника відповідної потужності або приєднання генеруючи потужностей;
 стандартне приєднання - приєднання електроустановки замовника до діючих мереж електропередавальної організації на відстань, що не перевищує 300 метрів по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання, яке диференціюється за ступенями потужності: перший ступінь - до 16 кВт включно; друга ступінь до - 50 кВт включно; третя ступінь до - 160кВт включно:
 Послуга зі стандартного приєднання надається у випадках:
• приєднання нових електроустановок з потужністю електроустановки замовника до 160 кВт (включно);
• збільшення електричної потужності існуючих електроустановок, але якщо загальна потужність електроустановок замовника не перевищує 160 кВт (включно);
• зміни вимог замовника щодо надійності електропостачання існуючих електроустановок з потужністю до 160 кВт (включно);
• зміни схеми живлення електроустановки замовника з потужністю електроустановки замовника до 160 кВт (включно), в т.ч. при переході споживача з 1-фазного на 3-фазний ввід.

Якщо приєднання замовника не підпадає під категорію стандартного приєднання, то таке приєднання не є стандартним.
Нестандартним є, в тому числі, приєднання тимчасових (сезонних) споруд. Тимчасові (сезоні) або віддалених географічно об'єктів (пересувні розважальні заклади, тимчасові споруди для здійснення підприємницької діяльності, бурові, земснаряди, базові станції стільникового зв'язку тощо) точки приєднання можуть визначатись у діючих (вже існуючих ) електричних мережах (об'єктах) власника мереж ( електропередавальної організації) та можуть співпадати з точками забезпечення потужності. Приєднання таких об'єктів здійснюється в установленому порядку без справляння плати за приєднання.
У випадку зміни форми власності або власника електроустановок, за умови, що такі зміни не призвели до зміни технічних параметрів електроустановок і вимог щодо категорії надійності електропостачання цієї електроустановки, нові технічні умови не видаються. Оформлення договорів про постачання (користування) електроенергії з новим власником здійснюється філією ПАТ «Миколаївобленерго» відповідно до ПКЕЕ (ПКЕЕН).


ЕТАПИ СТАНДАРТНОГО ПРИЄДНАННЯ:
1. Звернення замовника із заявою для отримання проекту договору про приєднання до електропередавальної організації за місцем розташуванням його електроустановок певної потужності, а саме до відповідної філії ПАТ «Миколаївобленерго»(по області) або до Центра обслуговування з питань приєднання електроустановок до електромереж ПАТ «Миколаївобленерго», з наданням усіх необхідних документів.
До заяви про приєднання електроустановки певної потужності додаються:
1.1 Копія документа, який підтверджує право власності чи користування об’єктом Замовника або, за відсутності об’єкта право власності чи користування земельною ділянкою;
1.2 Ксерокопії сторінок паспорту (1, 2 сторінок та сторінки із зазначенням місця реєстрації замовника для фізичних осіб);
1.3 Копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби);
1.4 Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (для фізичної особи);
1.5 Для існуючих електроустановок (у разі збільшення потужності) — копія договору про користування електроенергією з ПАТ “Миколаївобленерго”;
1.6 Ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування об’єкта (об’єктів) замовника, земельної ділянки замовника або прогнозованої точки приєднання;
1.7 Копія свідоцтва платника ПДВ або свідоцтва про сплату єдиного податку.
1.8 Копія будівельного паспорту або містобудівних умов та обмежень з графічною частиною із зазначенням місця розташування, потужності та категорії надійності електропостачання за кожним об'єктом замовника (для об'єктів, які приєднуються до електричних мереж уперше).
2. Отримання у відповідному підрозділі ПАТ «Миколаївобленерго» (не раніше 5 робочих днів від дня подання заяви) технічних умов (далі — ТУ), проекту договору про стандартне приєднання — 2 екземпляри (далі - Договір), з визначенням в ньому величини плати за стандартне приєднання та рахунку на оплату за цим договором.
3. Підписання обома сторонами договору про стандартне приєднання.
4. Оплата замовником вартості стандартного приєднання, зазначеної в договорі про стандартне приєднання.
5. Розробка та погодження ПАТ «Миколаївобленерго» проектної документації згідно технічних умов.
6. Виконання ПАТ «Миколаївобленерго» робіт зі стандартного приєднання від точки забезпечення потужності, до точки приєднання, визначеної в ТУ. При цьому терміни виконання робіт становлять:
6.1. У разі виконання лише відгалуження від існуючої ПЛ-0,4 кВ Компанії (без встановлення додаткових опор та крім того не передбачається будь-яке нове будівництво (або переобладнання існуючих) електричних мереж), термін виконання таких робіт з боку відповідної філії становить 20 календарних днів з дня оплати Замовником вартості стандартного приєднання.
6.2. Інші роботи виконуються в термін, необхідний для розроблення та погодження з усіма зацікавленими організаціями проектно-кошторисної документації (ПКД) та виконання робіт зі стандартного приєднання.
7. Підписання між замовником та ПАТ «Миколаївобленерго» Акта приймання-передачі виконаних робіт з надання послуги стандартного приєднання на суму, визначену в договорі про стандартне приєднання, після виконання енергопостачальником робіт з приєднання.
Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.