ДОГОВІР про надання послуг з розподілу електричної енергії між Оператором системи розподілу та Виробником електричної енергії
Публічний договір електропостачальника про надання послуг з розподілу електроенергії
Публічний договір споживача про надання послуг з розподілу електроенергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу іншим учасникам ринку електричної енергії
Перелік послуг, що надаються АТ «Миколаївобленерго», як оператора системи розподілу при виконанні функцій постачальника послуг комерційного обліку

1-min

МСК «Енергія» в VII турі другого групового кола аматорського чемпіонату України переміг ФК «Торпедо». Матч був непростим для обох команд, футболісти робили все можливе та навіть неможливе для перемоги і під кінець гри сил у них практично не залишилось. Знесиленими від емоційного перевантаження були й вболівальники, але , в той же час, вони мали змогу подивитись динамічний та видовищний поєдинок.

Перед початком матчу футболісти «Енергії» вручили комплекти командної футбольної форми юним вихованцям ДЮСШ-5 м. Миколаєва, яка відтепер буде підшефним дитячим клубом МСК «Енергія», як команди 2-ї ліги. Потім прозвучав свисток арбітра і команди вийшли на поле. У шести турах аматорського чемпіонату України з футболу МСК «Енергія» не мав жодної поразки, лише один нульовий нічийний результат на виїзді з кримським «Гвардійцем». Тож впевнено лідируючи в своїй групі енергетики не збирались міняти існуючий статус-кво, а тому у матчі з «Торпедо» їм потрібна була лише перемога. Перемагати збирались і «торпедівці», які, останнім часом зазнавали занадто багато поразок, як в обласному так і в аматорському чемпіонатах. Тож обоє суперників вже на перших хвилинах матчу встигли обмінятись гострими атаками. В один з таких моментів нападаючий «Енергії» Іван Кулін зумів підхопити навіс у штрафну і головою відправив м’яч у ворота «Торпедо», проте боковий арбітр зафіксував положення поза грою – гол не зарахували. Та вже на 18 хвилині гри, після навісу з кутового, який голкіперу «торпедівців» вдалося відбити, першим біля м’яча знову опинився Іван Кулін і в падінні «проштовхнув» його у ворота суперників. А вже за три хвилини півзахисник енергетиків Сергій Федорченко потужним ударом з правого краю штрафної відправив м’яч у дальню «девятку». Перевага енергетиків подвоїлась, але втримати її футболістам «Енергії» не вдалось. На 25 хвилині після удару Галстяна м’яч зрикошетив у ворота Ігоря Шилова від захисника «Енергії», а на 29 хвилині, «торпедівець» Тормозов зрівняв рахунок. Перша половина матчу завершилась з нічийним результатом. Головний тренер «Енергії» В’ячеслав Мазараті, коментуючи ситуацію на полі зауважив: «Швидкі голи дещо «розслабили» команду. Ми припустились серйозних позиційних помилок і дозволили супернику зрівняти рахунок». Але в другому таймі енергетикам вдалося збільшити перевагу. Під час їх чергової атаки, на 58-й хвилині, один з захисників «Торпедо» вибив м’яч у підкаті. Момент був суперечливим та порушення правил зафіксували і головний, і боковий арбітри. Був призначений штрафний, який вдало пробив Денис Рябцев, «закрутивши» м’яч у ворота «торпедівців». Голкіпер «Торпедо» вибив м’яч та… вже з-за лінії воріт. Боковий арбітр зафіксував гол. Збільшення рахунку примусило футболістів «Торпедо» подвоїти зусилля, але взяти ворота Ігоря Шилова вони більше не змогли. МСК «Енергія» отримав чергову перемогу, яка дійсно є принциповою: у поєдинку зійшлись дві сильні миколаївські команди, які з моменту заснування «Енергії» боролися за право бути кращими. Але якщо для «Торпедо» цей матч і його результат мали дійсно велике значення – місце в турнірній таблиці та чи не остання можливість вийти з групи, то для «Енергії» він став лиш черговою перемогою на шляху до другої ліги. Команда ПАТ «Миколаївобленерго» завершує свою участь у аматорському чемпіонаті України у зв’язку з переходом в професійний футбол. Федерація футболу України атестувала миколаївську команду на право участі у першості України серед професійних команд 2-ї ліги. Тож наразі енергетикам потрібно відпочити та підготуватись до значно серйозніших футбольних випробувань. А тим часом колектив ПАТ «Миколаївобленерго» вітає колег з перемогою, вдалою атестацією та бажає їм нових цікавих матчів і нових перемог.

2-min 2-min 2-min
2-min

Інформація надана відділом менеджменту ПАТ «Миколаївобленерго»

Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Плани розвитку ОСР
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

• номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.