callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua

1-min

МСК «Енергія» в VII турі другого групового кола аматорського чемпіонату України переміг ФК «Торпедо». Матч був непростим для обох команд, футболісти робили все можливе та навіть неможливе для перемоги і під кінець гри сил у них практично не залишилось. Знесиленими від емоційного перевантаження були й вболівальники, але , в той же час, вони мали змогу подивитись динамічний та видовищний поєдинок.

Перед початком матчу футболісти «Енергії» вручили комплекти командної футбольної форми юним вихованцям ДЮСШ-5 м. Миколаєва, яка відтепер буде підшефним дитячим клубом МСК «Енергія», як команди 2-ї ліги. Потім прозвучав свисток арбітра і команди вийшли на поле. У шести турах аматорського чемпіонату України з футболу МСК «Енергія» не мав жодної поразки, лише один нульовий нічийний результат на виїзді з кримським «Гвардійцем». Тож впевнено лідируючи в своїй групі енергетики не збирались міняти існуючий статус-кво, а тому у матчі з «Торпедо» їм потрібна була лише перемога. Перемагати збирались і «торпедівці», які, останнім часом зазнавали занадто багато поразок, як в обласному так і в аматорському чемпіонатах. Тож обоє суперників вже на перших хвилинах матчу встигли обмінятись гострими атаками. В один з таких моментів нападаючий «Енергії» Іван Кулін зумів підхопити навіс у штрафну і головою відправив м’яч у ворота «Торпедо», проте боковий арбітр зафіксував положення поза грою – гол не зарахували. Та вже на 18 хвилині гри, після навісу з кутового, який голкіперу «торпедівців» вдалося відбити, першим біля м’яча знову опинився Іван Кулін і в падінні «проштовхнув» його у ворота суперників. А вже за три хвилини півзахисник енергетиків Сергій Федорченко потужним ударом з правого краю штрафної відправив м’яч у дальню «девятку». Перевага енергетиків подвоїлась, але втримати її футболістам «Енергії» не вдалось. На 25 хвилині після удару Галстяна м’яч зрикошетив у ворота Ігоря Шилова від захисника «Енергії», а на 29 хвилині, «торпедівець» Тормозов зрівняв рахунок. Перша половина матчу завершилась з нічийним результатом. Головний тренер «Енергії» В’ячеслав Мазараті, коментуючи ситуацію на полі зауважив: «Швидкі голи дещо «розслабили» команду. Ми припустились серйозних позиційних помилок і дозволили супернику зрівняти рахунок». Але в другому таймі енергетикам вдалося збільшити перевагу. Під час їх чергової атаки, на 58-й хвилині, один з захисників «Торпедо» вибив м’яч у підкаті. Момент був суперечливим та порушення правил зафіксували і головний, і боковий арбітри. Був призначений штрафний, який вдало пробив Денис Рябцев, «закрутивши» м’яч у ворота «торпедівців». Голкіпер «Торпедо» вибив м’яч та… вже з-за лінії воріт. Боковий арбітр зафіксував гол. Збільшення рахунку примусило футболістів «Торпедо» подвоїти зусилля, але взяти ворота Ігоря Шилова вони більше не змогли. МСК «Енергія» отримав чергову перемогу, яка дійсно є принциповою: у поєдинку зійшлись дві сильні миколаївські команди, які з моменту заснування «Енергії» боролися за право бути кращими. Але якщо для «Торпедо» цей матч і його результат мали дійсно велике значення – місце в турнірній таблиці та чи не остання можливість вийти з групи, то для «Енергії» він став лиш черговою перемогою на шляху до другої ліги. Команда ПАТ «Миколаївобленерго» завершує свою участь у аматорському чемпіонаті України у зв’язку з переходом в професійний футбол. Федерація футболу України атестувала миколаївську команду на право участі у першості України серед професійних команд 2-ї ліги. Тож наразі енергетикам потрібно відпочити та підготуватись до значно серйозніших футбольних випробувань. А тим часом колектив ПАТ «Миколаївобленерго» вітає колег з перемогою, вдалою атестацією та бажає їм нових цікавих матчів і нових перемог.

2-min 2-min 2-min
2-min

Інформація надана відділом менеджменту ПАТ «Миколаївобленерго»

Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

• номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.