Телефон довіри:
0512539518
0931703079
Кол-центр:
0676904009

0992530661

0512530661
0800504001
(безкоштовно)
callcentre@energy.mk.ua
Канцелярія:
kanc@energy.mk.ua

1-min

           Створений наприкінці 2011 року з ініціативи Генерального директора ПАТ «Миколаївобленерго» Ю.М. Антощенка Миколаївський спортивний клуб «Енергія» за неповних два роки пройшов шлях від аматорської команди, котра стартувала в обласній першості, до клубу, який набув права виступати у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд 2-ї ліги сезону 2013/2014 рр. Цей шлях був нелегкий, насичений серйозними футбольними герцями та ознаменований яскравими перемогами.

Вперше футбольна команда миколаївських енергетиків вийшла на поле в грудні 2011 року, як команда першої ліги зимового чемпіонату Миколаївської області з футболу. Дебют був вдалим – змагання «Енергія» виграла і отримала змогу перейти у вищу лігу обласної футбольної першості де також продемонструвала переможні результати, вигравши чемпіонат Миколаївської області з футболу – 2012. Влітку того ж року миколаївські енергетики вибороли ще один значимий приз – Кубок ПЕК – 2012, отримавши перемогу у всеукраїнському чемпіонаті з міні-футболу серед команд підприємств паливно-енергетичного комплексу. Професійний рівень «Енергії» зростав з кожною грою і кожною отриманою перемогою. Енергетики продовжили участь у обласних змаганнях і впевнено перемогли в зимовій першості Миколаївщини – 2013. Окрім цього, за півтора роки, «Енергія» провела чимало товариських матчів, в тому числі й проти команд другої та першої ліги, демонструючи вражаючі результати та здобуваючи переконливі перемоги над більш досвідченими суперниками. З огляду на це керівництво клубу прийняло рішення про перехід команди у професійний футбол. Але за правилами Федерації футболу України такий перехід був можливим лише за умови попередньої участі команди-претендента в Чемпіонаті України серед аматорських команд. МСК «Енергія» заявився на аматорську всеукраїнську першість 2013 року у якій відразу став беззаперечним лідером своєї групи. Паралельно, керівництвом клубу та тренерським складом готувались документи й виконувались вказівки ФФУ необхідні для атестації у 2-гу лігу. 26 червня 2013 року у Будинку футболу ФФУ відбулася ХХІІ Конференція Професіональної футбольної ліги України у ході якої прозвучала офіційна заява про отримання МСК «Енергія» (м. Миколаїв) Атестату на право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд 2-ї ліги сезону 2013/2014 рр. У зв’язку з цим МСК «Енергія» припинив участь у Чемпіонаті України серед аматорських команд та почав готуватись до старту у професіональному всеукраїнському футбольному протистоянні. На даному етапі розвитку та становлення «Енергія» виконала свою програму-мінімум, продемонструвавши високу майстерність та волю до перемоги й пройшовши, за неповних два роки, шлях від аматорів до професіоналів. Далі на футболістів та тренерів МСК «Енергія» чекають серйозні випробування, а нині трудовий колектив ПАТ «Миколаївобленерго» вітає колег з досягненням серйозного успіху та бажає їм нових яскравих матчів і нових перемог на професіональних футбольних теренах.

2-min

 

Інформація надана відділом менеджменту ПАТ «Миколаївобленерго»

Техніко-економічні показники
Фінансово-економічні показники
Інвестиційна програма
Державні закупівлі
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго" повідомляти за номером телефону +380 512 53 91 72

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми АТ "Миколаївобленерго", вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 53 91 72;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, пятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: м.Миколаїв, вул.Громадянська, 40, І корпус, каб. 101.