«Миколаївобленерго» – збитки від війни тільки на контрольованій території склали 320 млн. грн., споживання електроенергії скоротилося на 45%

розміщено в: Основні новини | 0

Збитки від обстрілів ворожих збройних сил РФ тільки на контрольованій території за попередніми оцінками наразі складають 320 млн.грн. При цьому внаслідок зупинки багатьох промислових підприємств корисний відпуск електроенергії скоротився у березні на 45%. Про це 14 квітня під час дискусії Energy Club «Безпека та стабільність енергетичного сектору України під час війни та його післявоєнне відновлення» https://iclub.energy/tpost/bhobd983r1-1404-energy-club-reception повідомив в.о. Генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.

За попередніми оцінками збитки АТ «Миколаївобленерго» від військової агресії РФ на даний момент складають 320 млн. грн., повідомив 14 квітня  під час дискусії Energy Club «Безпека та стабільність енергетичного сектору України під час війни та його післявоєнне відновлення»  в.о. Генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.  За даними керівника, внаслідок зупинки багатьох промислових підприємств корисний відпуск електроенергії скоротився у березні на 45% у порівнянні з березнем минулого року. При цьому, він уточнив це не повна картина, бо ні доступу до підрозділів та мереж на тимчасово окупованій території, ні зв’язку з філіями Товариства, наразі не має. А тому оцінити збитки на даний час не уявляться можливим. Проте вони можуть бути більш масштабними, відзначив керівник обленерго. «Наприклад нам достеменно відомо, що в приміщенні однієї з наших філій війська агресора облаштовували штаб», – повідомив Данилків.