АТ «Миколаївобленерго» висловлює подяку усім причетним до відновлення електропостачання міста Миколаєва.

розміщено в: Основні новини | 0

15.03.2022 о 21 год. 16 хв. внаслідок бойових дій загарбником було пошкоджено повітряну лінію 150 кВ, яка живить велику кількість споживачів міста Миколаєва, які, в наслідок цього, залишилися без електрики.

Працівники АТ «Миколаївобленерго» здійснили невідкладні заходи з перепідключення частини знеструмлених споживачів міста по схемі аварійного режиму та задіяння генерації Миколаївської ТЕЦ. Це дало можливість відновити електрику на об’єктах критичної інфраструктури, соціально важливих об`єктів  та частини споживачів. Разом з цим було розпочато роботи з усунення пошкодження знеструмленої ПЛ 150 кВ.  

Ситуація, що склалася 16.03.2022 у Миколаєві з електропостачанням, згуртувала всі комунальні служби. Активну участь у організації ремонтно-відновлювальних робіт прийняла Миколаївська міська рада та особисто голова ЖКГ Сергій Коренєв. Енергетики АТ «Миколаївобленрего» спільно з працівниками ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» докладали максимальних зусиль для відновлення пошкодженої повітряної лінії 150 кВ. Було задіяно велику кількість спеціальної техніки та кваліфікованого персоналу. Спільна та злагоджена праця дозволила вже на вечір того-ж дня повернути електрику у домівки більшості  Миколаївців. Та робота не припиняється, енергетики розуміють, що їх завдання – електрика у всіх споживачів міста Миколаєва.  

АТ «Миколаївобленерго» висловлює подяку Миколаївській міській раді, голові ЖКГ Сергію Коренєву, працівникам ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», фізичній особі, що надала автовишку на базі автомобіля Mercedes та іншим комунальним службам, які приймають участь у відновлені електропостачання споживачів міста Миколаєва.