АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» ЗА ОСТАННЮ ДЕКАДУ БЕРЕЗНЯ ВІДНОВИЛО ЖИВЛЕННЯ 66 ТИС. АБОНЕНТІВ У 105 НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ

розміщено в: Основні новини | 0

АТ «Миколаївобленерго» за останню декаду березня відновило живлення  електрикою 66 173 абонентів у 105 населених пунктах регіону, де мережі постраждали від обстрілів ворожої армії РФ. Роботи здійснювались, в тому числі, і в небезпечних умовах обстрілів території. Відновлено роботу ліній електропередач, що зазнали ушкоджень внаслідок ранкового обстрілу 29 березня.

АТ «Миколаївобленерго» за минулі 10 днів (18-28 березня) відновило живлення  електрикою 66 173 абонентів у 105 населених пунктах регіону. Саме стільки населених пунктів певний час залишалися без електрики внаслідок обстрілів міст і сіл Миколаївської області ворогом – регулярними частими армії РФ.

«В області ворожими військами постійно ушкоджуються об’єкти енергетичної критичної інфраструктури – повітряні лінії 6, 10, 35, 150 кВ, трансформаторні підстанції 35, 150 кВ,  трансформаторні підстанції 35кВ. Декілька місць ворог обстрілював відразу ж після відновлення проводів та обладнання, тому ремонт ліній і підстанцій приходилося здійснювати двічі, а то й тричі. Проте ремонтні бригади, не дивлячись на постійні обстріли частини Миколаївщини, цілодобово, в режимі 24\7  здійснювали і продовжують здійснювати відновлення енергопостачання»,- повідомив В.о директора Вадим Данилків.

28 березня ремонтно-відновлювальні роботи на силовій підстанції 330 кВ «Миколаївська» дозволили ввести в дію 5 повітряних ліній 150кВ східної частини нашої області. 5 крупних силових підстанцій 150кВ було підключено до електромереж по схемі нормального режиму у Баштанському, Новобузькому та Казанківському районах, таким чином електропостачання було повернене 31 000 споживачів.

У місті Миколаєві та в області працівниками АТ «Миколаївобленерго» продовжуються ремонтні роботи на повітряних лініях 150кВ та 35кВ, які зазнали значних пошкоджень під час проходження бойових дій. Так, 29 березня у місті Ммколаїв було відновлено робіту високовольтних ліній електропередач, що зазначили ушкоджень вранці цього дня.

За словами  керівника «Миколаївобленерго», енергетики створюють резервні схеми живлення електрикою міст регіону шляхом встановлення перемичок.