До уваги фізичних та юридичних осіб!

розміщено в: Основні новини | 0

Працівниками філії АТ «Миколаївобленерго» Новоодеського району впродовж 02-05 квітня 2021 року було виконано демонтаж неправомірно розміщених технічних засобів телекомунікацій з окремих опор повітряних ліній 0,4 кВ, що розташовані в м. Нова Одеса. Дане обладнання на об’єктах електроенергетики було самовільно розміщено провайдером ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ». Оскільки, після повідомлення про виявлення 02.02.2021 року про неправомірне розміщення сумісного підвісу телекомунікаційних мереж, представниками ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ» не було виконано запропоновані заходи з демонтажу своїх неправомірно розміщених волоконно-оптичних ліній зв’язку, то демонтаж вищевказаного обладнання було здійснено персоналом Товариства.

На даний час вирішується питання з розрахунку збитків та відшкодування витрат, які були понесені Товариством на демонтаж незаконно розміщених засобів.

Наголошуємо на тому, що розміщення будь-якого обладнання на опорах повітряних ліній Товариства може бути здійснено виключно після укладання відповідного договору з доступу до елементів інфраструктури об’єктів АТ «Миколаївобленерго».