Наша робота в умовах війни, якою її побачили європейські журналісти. Знімальна група португальського каналу новин SIC Noticias побувала на АТ «Миколаївобленерго»

Фотографії буднів наших співробітників, що потрапили під обстріл ворожою артилерією, не лишили байдужими не лише місцеву громадськість. Знімальна група португальського телеканалу спеціально приїхала до Миколаєва, аби дізнатися подробиці.

https://bit.ly/3L6d81g

В інтерв’ю SIC Noticias в.о. директора АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків розповів про роботу мережі електропостачання області – ті випробування, з якими доводиться стикатися під час війни, кількість споживачів, що лишаються без електропостачання, та загрозу життю співробітників, які змушені ліквідовувати аварії на мережах в місцях ведення активних бойових дій.

Поспілкувалися також журналісти з працівниками однієї з підстанцій на околиці міста, що вже неодноразово потрапляла під ворожий обстріл. На власні очі побачили за роботою службу високовольтних повітряних ліній – вона якраз ліквідовувала наслідки військової агресії з боку держави-окупанта.

Вдячні португальським журналістам за цікавість до нашої роботи та те, що показали своїм глядачам роботу нашого підприємства у цей нелегкий час. Віримо, що незабаром настане мир на нашій землі. І ми обов’язково знову потрапимо в об’єктиви телекамер європейських ЗМІ, але вже з гарних, позитивних інформприводів.