Наша сила в нашій єдності! Філія АТ «Миколаївобленерго» отримала гуманітарну допомогу від «Сили спротиву» при Рівненській обласній військовій адміністрації.

розміщено в: Основні новини | 0

Гуманітарна допомога, перш ніж дістатися Миколаївщини, подолала чималий шлях. Та щедра українська душа не знає меж та перепон, тож напередодні світлого свята Великодня вантаж дістався адресата – філії Баштанського району АТ «Миколаївобленерго». Не знаємо, скільки часу та зусиль знадобилося нашим співвітчизникам, аби зібрати таку посилку, натомість знаємо, наскільки вона тут доречна сьогодні, коли на території області ворог веде активні бойові дії.

Засоби гігієни та продукти харчування вже розподілені між співробітниками Філії. Вишукується можливість доправити частину гуманітарної допомоги і тим нашим колегам, хто на сьогодні лишається відрізаним від цивілізації через окупацію Снігурівки військовими країни-агресора.

Наші співробітники кожен на своєму фронті докладають зусилля задля скорішої перемоги у цій війні та повернення до нормального мирного життя. Декілька баштанських енергетиків відправилися захищати рідну землю від ворожої навали зі зброєю в руках – їм волонтери також передали корисні та життєво важливі «гостинці».

Дякуємо «Силі спротиву» при Рівненській ОВА та тим, хто у ці важкі часи робить все, що від них залежить, аби підтримувати сталу роботу критичної інфраструктури України в цілому та Миколаївщини зокрема. Віримо, що разом ми вистоїмо у цій боротьбі і вийдемо з неї переможцями! З нами правда! За нами – наші чуйні співвітчизники.