Позбулися «Октябрьской» та «Совєтской», «Пєнькозаводу» та «Бармашово». Керівництво АТ «Миколаївобленерго» задовольнило клопотання профкому Товариства та затвердило оновлені назви підстанцій

Питання перегляду диспетчерських найменувань підстанцій та ліній Миколаївобленерго назріло давно. Об’єктів багато – кількасот, більша їх частина будувалася ще за радянських часів. Тож і назви в багатьох наближені до тодішніх реалій.

Відповідно до клопотання профкому Товариства, перелік назв підстанцій переглянули та привели у відповідність до правопису та стандартів державної мови, також врахували вимоги Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки» від 01.01.2020 року. Звернули увагу і на ті назви, що просто втратили свою актуальність через плин часу. Аналогічна трансформація очікує і на найменування ліній електропередач. Оновлені диспетчерські найменування підстанцій погоджено на відповідних рівнях управління та вже використовуються Товариством під час повсякденної роботи. Вона лишається незмінною – ми, як і завжди, протистоїмо лиху  (будь то вибрики природи чи ворожі підступи) та робимо все можливе, аби оселі жителів Миколаєва та області якнайменше потерпали через відсутність сталого електропостачання в умовах війни.