Професійні кадри – успішне підприємство!

розміщено в: Основні новини | 0

 Основним фактором успішного підприємства, безумовно, є його персонал – злагоджений колектив професіоналів, здатний до постійного розвитку та освоєння передового досвіду.

В енергетиці кадри дуже важливі. Адже, розвиток енергетики має вирішальний вплив на стан економіки в державі та рівень життя населення.

       Саме тому, на запрошення т.в.о. генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Сергія Клочка відбулась зустріч з керівниками навчальних закладів освіти I – IV рівня акредитації, з метою обговорення співпраці Товариства з навчальними закладами щодо підготовки фахівців у сфері енергетики.

       Під час зустрічі керівники закладів освіти висловили своє бачення щодо співпраці та озвучили проблемні питання, які є сьогодні при підготовці молодих фахівців, а саме: забезпечення матеріально – технічної бази для навчання студентів.

       Сергій Клочко наголосив, що Товариство готове забезпечити організацію практик та стажувань студентів, презентацію Товариства у закладах освіти, залучення фахівців до участі в роботі державних атестаційних комісій, а також презентацію вакансій.

Результатом даної співпраці молодь буде працевлаштовано, а Товариство забезпечене кваліфікованими кадрами.