Протягом тижня  з 18 по 24 квітня ремонтні бригади  АТ «Миколаївобленерго» після масованих обстрілів військами російського агресора відновили постачання електроенергії до близько 48 000 осель мешканців регіону та до 3520 підприємств та організацій.

розміщено в: Основні новини | 0

Ввечері 18 квітня, внаслідок ракетного обстрілу Миколаєва, окупантами було пошкоджено повітряні лінії 150 та 35 кВ. Це призвело до знеструмлення понад 31 000 осель. Оперативними та професійними діями працівників АТ «Миколаївобленерго» вже за 30 хвилин після обстрілу за резервними схемами електропостачання вдалося повернути в домівки миколаївців.

З 19-го по 21 квітня ремонтна бригада АТ «Миколаївобленерго» разом зі співробітниками ДСНС та співробітниками Департаменту ЖКГ (близько 15 фахівців) відремонтували в Миколаєві опору лінії 150 кВ. Конструкція висотою 33 м та вагою понад 5 тон була пошкоджена під час обстрілу обласного центру військами агресора. Роботи були виконані за допомогою автопідйомника та великотоннажного крану. Автопідйомник в користування миколаївцям передали колеги з АТ «Хмельницькобленерго».

На жаль, ворог не полишає спроб захватити наше рідне місто, при цьому наносячи суттєвої шкоди його інфраструктурі. Щодня співробітники нашого Товариства працюють над відновленням пошкоджених ліній електропередачі, аби якнайшвидше відновити сталу роботу мережі. Для цього АТ «Миколаївобленерго» задіює всі доступні ресурси та необхідні для цього матеріали.

Нагадаємо, що минулого тижня Миколаїв та Миколаївська область зазнала десятки ракетних ударів та обстрілів з боку ворожих сил.