Стійкість електромережі – наша спільна справа.

розміщено в: Основні новини | 0

Працівники АТ «Миколаївобленерго» докладають максимум зусиль для усунення пошкоджень енергетичного обладнання після обстрілів російськими окупантами. Не зважаючи нате, що ремонтні роботи часто пов’язані із прямим ризиком власному життю енергетиків, роботи з відновлення електричних мереж не припиняються. Так станом на 18:00 14 березня було відновлено електропостачання у місті Баштанка та у чотирьох сусідніх селах: Шляхове, Плющєвка, Отрадне та Новогригорівка, крім того проводилися відновлювальні роботи у мережах міста Миколаєва, у мікрорайонах Соляні, ЮТЗ, Широка Балка. Відновлено електропостачання споживачів від силової підстанції «Центральна».    

Але кожного дня відбувається пошкодження повітряних лінії електропередачі, знеструмлення трансформаторних підстанцій, стан мереж південно-східної частини області  наближається до критичного стану. Але АТ «Миколаївобленерго» робить усе можливе, щоб забезпечити надійне та стале електропостачання споживачів Миколаївської області.   

У цей непростий для нас  час злагоджені дії, згуртованість і співпраця між споживачем та обленерго допомагатимуть у відновленні електропостачання об’єктів інфраструктури, житлових будинків, лікарень, місць укриття тощо.

Найголовнішим вкладом наших громадян у енергетичну стійкість Миколаївської області є сплата за спожиту електричну енергію яка так потрібна АТ «Миколаївобленерго» для заправки транспортних засобів, підтримки працездатності спецтехніки, відновлення пошкоджених елементів електричного обладнання тощо.