Ушкоджено значну кількість об’єктів електричних мереж

розміщено в: Основні новини | 0

 Через ворожі обстріли м. Миколаєва  11 та 12 березня 2022 ушкоджено значна кількість об’єктів електричних мереж АТ «Миколаївобленерго», в тому числі:

  • устаткування підстанції напругою 150/35/6кВ «Нова», де відключився силовий трансформатор та вийшов з ладу вимикач напругою 35 кВ;
  • повітряна лінія напругою 35кВ «Нова-Больнична», дроти якої  неподалік від ТЦ «Епіцентр» було перебито осколками;
  • повітряні лінії напругою 35кВ та 150кВ, що живлять Миколаївський глиноземний завод через ушкодження осколками дротів та ізоляції, внаслідок чого завод лишився повністю знеструмленим на період понад добу;
  • трансформаторна підстанція 10(6)/0,4 кВ № 1014 на вулиці Троїцька, через пряме попадання боєзаряду;
  • три силові трансформатори 10(6)/0,4 кВ в Інгульському районі через влучання осколків.

12 березня 2022 року працівниками АТ «Миколаївобленерго» проводилися відновлювальні роботи на підстанціях та повітряних лініях електропередач.

На цей час персоналом служби підстанцій було виконано заміну пошкодженого масляного вимикача на ПС-150/35/6 «Нова». Відремонтовано повітряні лінії 35 кВ «Нова- Больнична» та «Октябрьська – МГЗ». Живлення Миколаївського глиноземного заводу відновлено.

Заміну та ремонт пошкодженого обладнання 10(6)/0,4 кВ виконано в повному обсязі.

Працівники АТ «Миколаївобленерго» докладають максимум зусиль та використовують усі доступні можливості аби відновити електропостачання знеструмленим споживачам.

Все буде УКРАЇНА!