В управлінні АТ “Миколаївобленерго” розпочали другу кампанію вакцинації! 💉👩‍⚕️

розміщено в: Основні новини | 0

Ускладнення епідемічної ситуації та введення «червоної зони» на території Миколаївської області стимулює громадян вакцинуватися від COVID-19.
Охочих зробити щеплення більшає. До пунктів вакцинації величезні черги.

Щоб провакцинувати та вберегти ❤️ своїх працівників від цієї підступної хвороби, АТ «Миколаївобленерго» запрошує мобільні бригади 🚑👩‍⚕️ на підприємство.

Майже щодня в філіях Товариства по всій області проводиться щеплення працівників.

Коронавірус covid-19 корисна інформація ☝️

⚠️ Як передається covid-19❔

✅ Захворювання COVID-19 передається краплинним та контактним шляхами від людини до людини.
Вірус SARS-CoV-2 не здатний переміщатись на далекі відстані. Він міститься в краплях, які людина видихає коли кашляє або чхає. Відстань – гарантія безпеки та фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому заразитись майже неможливо навіть від інфікованої людини, коли ви знаходитесь на відстані понад 2 м.

⚠️ Шлях зараження

✅ SARS-CoV-2 передається через краплі в повітрі, що виділяються коли людина дихає, кашляє, чхає, розмовляє. Чим більш інтенсивне дихання тим більше частинок виділяється в аерозолі. Вони залишаються в повітрі від декількох хвилин до годин. Немає офіційних даних, що домашні тварини (собаки, коти) здатні передати коронавірус людині. Фрукти, овочі також не сприяють передачі інфекції, але все одно їх треба мити перед вживанням.

⚠️Скільки вірус живе на поверхні❔

✅Вірус зберігає життєздатність на поверхнях від 2-х годин до декількох днів. Це залежить від низки умов: типу поверхні, температури, вологісті навколишнього середовища. Дезінфікуйте поверхні, ручки дверей, тощо.

⚠️ Хто може заразитися❔

✅Заразитись можуть люди будь-якого віку, тому всі мають дотримуватись заходів захисту від вірусу. Літні люди та хворі на хронічні захворювання перебувають в зоні підвищеного ризику. Однак нові штами «Дельта» та «Дельта плюс» так само небезпечні для людей середнього віку та дітей.

Більше інформації читайте на сайті Міністерства охорони здоров’я
https://vaccination.covid19.gov.ua/