Відновлено електропостачання у Баштанському та Вітовському районі.

розміщено в: Основні новини | 0

Відновлено електропостачання у Баштанському та Вітовському районі.

10 березня 2022 року працівниками АТ «Миколаївобленрего» проводилися відновлювальні роботи на підстанціях та повітряних лініях електропередач Баштанського та Вітовського районів. Причиною пошкодження ліній електропередач та обладнання на підстанціях стали активні бойові дії  загарбників, що намагаються знищити об’єкти інфраструктури Миколаївщини.   Працівники АТ «Миколаївобленерго»  забезпечують надійний тил Українських захисників. Ремонтні роботи проводилися незважаючи не потенційну небезпеку у місцях недавніх бойових дій. Результатом плідної праці енергетиків стало відновлення енергопостачання 6188 споживачів у наступних населених пунктах:

Баштанський район:

с. Кашперо-Миколаївка, с. Зелений Гай, с. Катеринівка, с Новоберзуловка;

Вітовський район:

с. Мирне, с. Воскресенськ, с. Калинівка, с. Пересадівка, с. Михайло-Ларіно, с. Степна Долина, п. Полігон;


АТ «Миколаївобленерго» просить з розумінням поставитись до вимкнень електропостачання у зв’язку з бойовими діями країни агресора. Бригади забезпечені усім необхідним і посилено працюють над відновленням електропостачання.  Оскільки численні пошкодження зафіксовані  в високовольтних мережах, і вимкнення зачепили велику кількість споживачів, телефонні лінії кол-центру Товариства перенавантажені дзвінками. Дізнатись про стан вимкнення можна на офіційному сайті АТ «Миколаївобленерго» за посиланням: https://www.energy.mk.ua/avarini-vidkluchenna/, де можна вибрати свій регіон та дізнатися про поточний стан відключень.

У жодному разі не намагайтесь ліквідувати аварійну ситуацію самостійно! Це небезпечно для Вашого життя.

У випадку виявлення обірваного проводу, пошкодженої підстанції тощо – телефонуйте у кол-центр обленерго за телефонами (093) 170-30-79, (067) 690-40-09 або пишіть у приватні повідомлення офіційної сторінки обленерго у Фейсбук: https://www.facebook.com/energy.mk.ua.

АТ «Миколаївобленерго» дякує героїчному народу України і закликає зберігати спокій та оказувати спротив окупанту кожен на своєму місці! У єдності наша непереборна сила.

                                                                                      ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!