Вірю, що наші воїні вистоять, і Миколаїв завжди буде Українським – Вадим Данилків про роботу АТ «Миколаївобленерго»  в умовах воєнних дій для National Public Radio

розміщено в: Основні новини | 0

Поки військові несамовито протистоять ворожій навалі, в енергетиків свій фронт. Свою роботу працівникам АТ «Миколаївобленерго» зараз також доводиться виконувати в місцях ведення бойових дій, нерідко ризикуючи життям під обстрілами. Останні завдають чималої шкоди інфраструктурі – на відновлення ми кидаємо всі сили, аби якнайшвидше відновити сталу роботу мереж та забезпечити наших споживачів електроживленням. Про це Вадим Данилків розповів кореспонденту National Public Radio Brian Mann, який під час візиту до Миколаєва поцікавився роботою АТ «Миколаївобленерго» у воєнний час, аби опісля розповісти про це слухачам NPR.

National Public Radio (NPR) це співтовариство майже 800 радіостанцій США. Cьогодні кожен десятий американець є постійним слухачем NPR, що визнано найнадійнішим джерелом новин в Сполучених Штатах.

Публікацію з Миколаєва можна побачити на сайтах радіостанцій, що входять до складу NPR.

https://n.pr/3LMCYbK

https://bit.ly/3KLOWkC

https://bit.ly/3vLXH9W

https://bit.ly/3FxX9bb

https://bit.ly/3ygHlYn

https://bit.ly/3w9r98D

Віримо, що Миколаїв – гідний перших шпальт та топ-новин, але виключно позитивних. Тож, чекаємо на Перемогу та готуємося відбудовувати рідну Україну!