Вклад Миколаївських енергетиків у нашу спільну ПЕРЕМОГУ!

розміщено в: Основні новини | 0

Надвечір 19 березня у наслідок потрапляння ворожого снаряду було пошкоджено повітряну лінію 150 кВ. Знеструмленими опинилися понад 27 000 споживачів. Вже менше ніж через півгодини працівникам АТ «Миколаївобленерго» вдалося здійснити оперативні перепідключення споживачів за аварійною схемою, електроенергія була повернена у домівки майже всіх знеструмлених споживачів.

Протягом 20 березня зусилля Миколаївських енергетиків були направлені на відновлення пошкоджених електромереж. Одним з першочергових завдань на сьогоднішній день є ремонтні роботи на зазначеній повітряної лінії та повернення електрики всім 100% споживів, що підключені за допомогою цієї повітряної лінії.

Окрім того, ремонтно-відновлювальні роботи проводяться на повітряній лінії 35 кВ у Вітовському районі. Дана лінія забезпечує електроенергією понад 5000 споживачів. Пошкодження повітряної лінії відбулося у наслідок обстрілів окупантами об’єктів критичної інфраструктури, які призвели не тільки до численних поривів проводу, але і до руйнування високовольтних опор.

Працівники АТ «Миколаївобленерго» розуміють всю повноту відповідальності  перед мешканцями міста Миколаєва та області. Тому докладають максимум зусиль для відновлення пошкоджених, а подекуди й зруйнованих електромереж. Можна казати без перебільшення – це енергетичний фронт, де кожен працівник Товариства робить свій вклад у нашу загальну ПЕРЕМОГУ.      

НЕ ДАМО ЗРУЙНУВАТИ НАШЕ ЖИТТЯ – СЛАВА УКРАЇНІ!!!