Всесвітній день охорони праці

розміщено в: Основні новини | 0

28 квітня 2021 року в навчальному центрі АТ «Миколаївобленерго» відбувся захід до Всесвітнього Дня охорони праці. В ньому взяли участь керівники та працівники Товариства, а також начальник відділу страхових експертів з охорони праці Миколаївського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області Черкасов І.А. та заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Миколаївській області Брижатий В.Л.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять працівників загиблих під час виконання своїх трудових обов’язків на виробництві, а також тих хто віддав своє життя під час ліквідації аварії на Чорнобильської АЕС.

Доповідачі у своїх виступах довели до присутніх інформацію про результати роботи з напрямку охорони праці та підтримки здоров’я працюючих за попередній рік та плани їхньої реалізації в поточному році.

Підводячи підсумки заходу можна впевнено заявити, що інвестиції у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі – це запорука збереження здоров’я та життя працівників. Адже очевидно, що найвища цінність – людське життя!