Завдяки злагодженій роботі енергетиків відновлено електропостачання у всіх населених пунктах області, знеструмлених через негоду

розміщено в: Основні новини | 0

27-28 січня 2021 року на території Миколаївської області спостерігались складні погодні умови, а саме: сильний поривчастий вітер, дощ з переходом у сніг, налипання мокрого снігу, хуртовина, снігові замети, сніговий накат, ожеледиця, що призвело до значних пошкоджень обладнання в мережах 0,4-150 кВ АТ «Миколаївобленерго». Дощ, при температурі повітря нижче нуля градусів, призводив до утворення ожеледі на проводах та інших конструкціях ліній електропередач і підстанцій, внаслідок чого, під дією поривчастого вітру, були зруйновані 2 опори 35 кВ, 74 опори 10 кВ, сталися масові обриви проводів та руйнування ізоляції повітряних ліній електропередач. Ожеледиця та снігові замети знижували швидкість руху ремонтного транспорту, а подекуди унеможливлювали його пересування, що збільшувало тривалість виявлення місць пошкоджень та їх ліквідацію. Внаслідок аварійних відключень обладнання в мережах 0,4-150 кВ АТ «Миколаївобленерго», було припинено електропостачання населених пунктів Вознесенського, Веселинівського, Березанського, Братського, Арбузинського, Первомайського, Доманівського, Миколаївського, Новоодеського районів Миколаївської області. Для ліквідації наслідків стихії були задіяні 92 бригади, 110 одиниць техніки, 247 працівників АТ «Миколаївобленерго», а також підрозділи ГУ ДСНС у Миколаївській області, представники аграрного сектору, постраждалих від стихій районів Миколаївської області. Таким чином, для ліквідації наслідків стихії та якнайшвидшого відновлення електропостачання, були задіяні усі можливі ресурси.  

 Станом на 31.01.2021 всім споживачам АТ «Миколаївобленерго», відключеним внаслідок складних погодних умов, електропостачання було відновлено.   
Керівництво АТ «Миколаївобленерго» висловлює окрему подяку голові Миколаївської обласної державної адміністрації та головам адміністрацій, постраждалих від стихії районів, за сприяння у вирішенні питань щодо відновлення електропостачання споживачам.    

АТ «Миколаївобленерго» нагадує про правила безпеки:
– під час сильного вітру уникати ліній електропередач;
– у разі виявлення обривів проводів, падіння опор ліній електропередач, тощо, не наближатись до місць пошкоджень електрообладнання та негайно телефонувати за номером кол-центру 0800504001.