ВІЯЛОВИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ – НЕ БУДЕ!

розміщено в: Основні новини | 0

Останнім часом в мережі активно шириться інформація нібито в Україні розпочнуться так звані віялові відключення електроенергії. Це питання хвилює і споживачів АТ «Миколаївобленерго». Президент в свою чергу запевняє, що їх не буде…

“Глобально у нас стабільна ситуація, тому що ми про це домовлялися. Тарифи будуть нормальними. Відключень жодних масових (віялових відключень) не буде”.

Так висловився глава держави в інтерв’ю, яке він дав журналістці Наталі Мосейчук.

Крім того, Володимир Зеленський спростував інформацію щодо можливості віялових відключень електроенергії у період пікових зимових холодів.

Також про це заявив Прем’єр-міністр України в інтерв’ю на Радіо «Свобода». Він запевнив, що українська енергетична система поки що витримує без віялових відключень електрики.

«Віялові відключення полягають у системному відключенні регіонів, тобто цілих областей, або цілих районів щонайменше. Ці речі оголошуються. Також ухвалюються відповідні рішення, які є публічними. На сьогодні жодною організацією-регулятором, урядом, ніким в Україні не плануються віялові відключення. Тобто таких планів організації, підготовки віялових відключень в Україні немає», – зазначив Прем’єр-міністр.

Хочемо зазначити, що на сьогоднішній день АТ «Миколаївобленерго» проводить відключення електропостачання лише під час планових робіт, про що споживачі попередньо попереджаються та у випадку аварійних ситуацій, які викликані непередбачуваними факторами.