Звести до мінімуму аварійні відключення – один з пріоритетних напрямів роботи АТ «Миколаївобленерго»!

розміщено в: Основні новини | 0

Обрізка гілок дерев та кущів 🌳 в охоронних зонах повітряних ліній – одна із основних профілактичних робіт, яка в довгостроковій перспективі суттєво підвищує надійність електропостачання, а також зменшує кількість аварійних відключень та порушень в роботі електромереж, особливо під час складних погодних умов. ⛈

👷 Працівниками АТ «Миколаївобленерго» постійно проводиться розчищення трас повітряних ліній, що належать підприємству.

В свою чергу нагадуємо, ☝ що відповідно статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» відповідальними за належний догляд за деревами 🌳 та багаторічними насадженнями є власники та користувачі земельних ділянок, на яких вони зростають ⤵

– на об’єктах благоустрою державної чи комунальної власності – балансоутримувачі цих об’єктів;

– на територіях установ, підприємств, організацій та прилеглих територіях – установи, організації, підприємства;

– на територіях земельних ділянок, які відведені під будівництво – забудовники чи власники цих територій;

– на безгоспних територіях, пустирях – органи місцевого самоврядування;

– на приватних садибах і прилеглих ділянках – їх власники або користувачі.

☝ Звертаємо вашу увагу, що згідно п.8 «Правил охорони електричних мереж» в охоронних зонах повітряних ліній забороняється ❌ саджати дерева та інші багаторічні насадження.

Нехтування цих вимог зазвичай, призводить до виникнення аварій в електромережах і обривів проводів повітряних ліній, та створює загрозу ураження електрострумом місцевого населення.

✅Задля гарантії безпеки громадян та надання якісних послуг споживачам АТ «Миколаївобленерго» готове до співпраці в частині відключення і заземлення повітряних ліній для створення безпечних умов під час проведення робіт з підрізки дерев та кущів, у разі завчасного (не пізніше 15 днів до дня проведення робіт) письмового звернення 📝власника земельної ділянки або землекористувача.

❗Також нагадуємо, що відповідно до п. 23 «Правил охорони електричних мереж» енергопідприємства мають право припиняти або обмежувати електропостачання споживачів, що порушили ці правила.