Інформаційне повідомлення про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) проекту інвестиційної програми АТ «Миколаївобленерго» на 2022 рік

Відповідно до п. 1.4. «Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу», затвердженого Постановою НКРЕКП від 04.09.2018 №955 розгляд  питання про схвалення інвестиційної програми передує їх відкрите обговорення на місцях згідно з Порядком проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженим постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 (далі – Порядок проведення відкритого обговорення).

АТ «Миколаївобленерго» повідомляє про те, що з 9 жовтня по 18 жовтня 2021 року триватиме відкрите обговорення проекту інвестиційної програми АТ «Миколаївобленерго» на 2022 рік. З вищезазначеними   матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на офіційному веб-сайті АТ «Миколаївобленерго»:  https://energy.mk.ua

Пропозиції та зауваження приймаються шляхом надсилання листів: на адресу: 54017, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Громадянська, 40; факсом: (0512) 53-94-43; електронною поштою: oksamitnyi_s@energy.mk.ua

Пропозиції та зауваження до оприлюднених документів мають бути обґрунтовані та надаватися у визначений термін. Зауваження та  пропозиції, надіслані після 18 жовтня 2021 року, а також анонімні зауваження та пропозиції реєструватись та  розглядатися не будуть. 

Враховуючи обмеження на зібрання людей, через заходи зi стримування розповсюдження COVID-19 та для дотримання та виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню i поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» АТ «Миколаївобленерго» заплановано проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) проекту інвестиційної програми АТ «Миколаївобленерго» на 2022 рік в режимі онлайн на платформі ZOOM.

Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 19.10.2021р. o 10.00. Заявки  для участі у відкритому обговоренні приймаються до 12.00  18.10.2021 року. Для цього необхідно надіслати в електронному вигляді на електронну адресу: oksamitnyi_s@energy.mk.ua контактні дані представників, які візьмуть участь в обговоренні, а саме прізвище, ім’я по батькові, посада, контактний телефон та електронну адресу, що буде ідентифікатором для доступу до обговорення.

Етапи виконання заходів інвестиційної програми з розподілу електричної енергії на 2022 рік

Протокол відкритого обговорення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії на 2022 рік. інформація буде оновлюватися.