На письмове звернення електропостачальників та отримання від Заявника всіх документів, передбачених пунктом 11.3.5 ПРРЕЕ, упродовж 7 робочих днів з дати, ОСР має надати (засобами поштового, електронного та/або телефонного зв’язку відповідно до контактних даних, зазначених Заявником у заяві) Заявнику для підписання два примірники договору про надання послуг з розподілу електричної енергії. Якщо передбачається укладання договору із Заявником, потужність якого складає 150 кВт або більше, строк надання ОСР примірника договору про надання послуг з розподілу електричної енергії складає 14 робочих днів (п. 11.3.10 частина 11.3 розділ XI Кодексу системи розподілу).

В свою чергу  Заявник не пізніше 20 календарних днів з дати отримання повинен повернути ОСР підписаний у двох примірниках договір про надання послуг з розподілу електричної енергії (п. 11.3.11 частина 11.3 розділ XI Кодексу системи розподілу).

АТ «Миколаїволенерго» протягом 3 робочих днів повинен підписати договір та повернути один із його примірників Заявнику(п. 11.3.12 частина 11.3 розділ XI Кодексу системи розподілу) .

ОСР не має права відмовити Заявнику (Користувачу), електроустановки якого приєднані до його системи розподілу, в укладенні договору про надання послуг з розподілу електричної енергії за умови дотримання Заявником (Користувачем) усіх вимог щодо укладення договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, передбачених цим Кодексом та чинним законодавством (п. 11.3.13 частина 11.3 розділ XI Кодексу системи розподілу).