У цьому населеному пункті залишалося трохи більше ніж пів кілометра повітряної лінії, що потребувала капітального ремонту. Голі проводи нерідко призводили до замикань і не захищали мережу від незаконних втручань, тож було прийнято рішення замінити їх на СІП (самонесучий ізольований провід).
Наразі працівники Арбузинської дільниці вже завершили монтаж повітряної лінії. Залишилося перезаживити споживачів, аби вони знову отримували електроенергію якісно та безперебійно.






