Аби і надалі отримувати послугу, ви маєте розрахуватися за спожиту раніше електроенергію та її розподіл

Воєнний час, зупинка або ліквідація багатьох підприємств, втрата жителями робочих місць та домівок… Наша країна переживає страшні воєнні часи, в яких вкрай важливе значення набувають навіть елементарні блага цивілізації. Острівцем стабільності в буремних подіях на Миколаївщині сьогодні є робота мережі електропостачання – не дивлячись на те, що ворожа армія постійно обстрілює наші мережі та лінії, зусиллями електриків живлення відновлюється в найкоротші строки, електроенергія надходить до осель, а люди мають змогу користуватися електроприладами та банально зарядити телефони. Співробітники АТ «Миколаївобленерго» працюють в посиленому режимі, попри труднощі та сотні мільйонів гривень збитків.

Тому вкрай важливе саме зараз своєчасне надходження платежів за надані послуги, адже без цього забезпечити надійний та безперебійний розподіл електроенергії буде неможливо. 

Також звертаємо вашу увагу, що відключення певних категорій споживачів за несвоєчасну та/або неповну сплату за отриману послугу регулюється Наказом Міністерства енергетики України №148 від 13.04.2022 (https://bit.ly/3wDsS6L)

Не зволікайте з платіжками! Поважайте труд людей, які щодня працюють на благо Миколаївщини та її мешканців.