⚡️СХВАЛЕНО ІНВЕСТПРОГРАМУ АТ “МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО” НА 2022 РІК!

розміщено в: Основні новини | 0

👉10 грудня 2021 року на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, схвалено інвестиційну програму АТ “Миколаївобленерго” на 2022 рік.

👉В рамках Інвестпрограми заплановано будівництво та реконструкцію ліній електропередач, трансформаторних підстанцій, технічне переоснащення підстанцій шляхом заміни трансформаторів напруги та струму, а також заміна іншого обладнання.

👉Для підвищення якості послуг інвестиційною програмою передбачено впровадження комерційного обліку електричної енергії та обліку електричної енергії на межі структурних підрозділів та впровадження заходів з забезпечення підвищення достовірності даних для здійснення моніторингу якості послуг.

👉Задля забезпечення ефективної діяльності підприємства передбачено закупівлю комп’ютерної техніки, автотранспорту, приладів та обладнання.

☝️Загальна сума інвестиційної програми складає 280 млн. 443,5 тис. грн.

☝️Реалізація заходів передбачених інвестиційною програмою на 2022 рік дозволить забезпечити споживачів Миколаївської області якісною електричною енергією шляхом удосконалення технічного стану електричних мереж, підвищити рівень розрахунків за спожиту електроенергію, знизити нетехнічні втрати електричної енергії в мережах, зменшити фінансові витрати на експлуатацію обладнання.🌆