Миколаївці на енергетичному фронті України

розміщено в: Основні новини | 0

Не зважаючи на воєнний стан енергетична система України продовжує працювати, чим доводить свою надійність.

Міністерство енергетики України, обленерго, електропостачальники роблять усе можливе, щоб забезпечити електричною енергією кожного українця, але для її виробітку, закупівлі палива для станцій, негайного і невідкладного ремонту мереж, які зазнають пошкодження в результаті обстрілів та диверсій, потрібні кошти.

І зараз стабільне енергопостачання підвалів, де знаходяться укриття, бомбосховищ, де рятуються мирні жителі під час авіаударів, лікарень, де надають допомогу постраждалим – це відповідальність кожного українця.

Кожна копійка, сплачена за спожиті енергоносії, в тому числі і за спожиту електроенергію – це Ваш посильний внесок у допомогу в захисті нашої рідної країни!

Наші захисники зараз віддають життя за захист наших інтересів, а ми з вами просто зобов’язані забезпечити їх нормальний тил, умови, в яких їм можуть надати допомогу. 

Миколаївські енергетики щодня несуть посилене чергування стратегічних енергетичних об’єктів, високовольтних підстанцій, підстанцій, які живлять об’єкти критичної інфраструктури. Також виділяють транспорт для потреб тероборони, надають фахову допомогу з підключення блок постів до світла інших об’єктів, які зараз задіюються до оборони території.

 Вносячи свою лепту до перемоги, енергетики натомість просять кожного долучитися до відстоювання нашої країни перед ворогом на енергетичному фронті.

Зараз як ніколи потрібно зберегти платіжну дисципліну, яка є запорукою енергетичної безпеки нашої держави. Оплачений вами рахунок за спожиту електроенергію – це ваш внесок у нашу перемогу!

Разом до Перемоги! Все буде Україна!