Миколаївські енергетики – спротив російській навалі!

розміщено в: Основні новини | 0

Протягом 17.03.2022 працівниками АТ «Миколаївобленерго» проводилися ремонтно-відновлювальні роботи за наступними напрямками:

  • Повітряна лінія 35 кВ «Калинівка-Гороховка» заживлено силові підстанції 35/10кВ «Калинівка» та «Пересадівка». Відновлено електропостачання 5-ти населених пунктів, а це більше 2600 домогосподарств.
  • Силові підстанції 150/35/6 «Нова» та «Промзона» в місті Миколаєві –  ремонтно-відновлювальні роботи тривають. Причина пошкоджень – обстріли підстанцій з систем залпового вогню російськими окупантами.
  • Повітряна лінія 35 кВ, що проходить через Березнігуватський та Снігурівський район, була пошкоджена через злочинні дії загарбників, які навмисно виводять з ладу об’єкти критичної інфраструктури. Без напруги залишилися 90 населених пунктів, а це понад 13500 споживачів. Роботи з відновлення зазначеної повітряної лінії проводилися протягом всього дня, але через активні бойові дії їх неодноразово доводилося згортати. Це не дозволило відновити повітряну лінію цього-ж дня. Про пре це, Миколаївські енергетики впевнені, що наступного дня, при відсутності стрілянини, повітряну лінію 35 кВ буде відновлено та електрика повернеться у домівки наших громадян.    

НЕ ДАМО ЗРУЙНУВАТИ НАШЕ ЖИТТЯ – СЛАВА УКРАЇНІ!!!