Офіційна позиція АТ “Миколаївобленерго” щодо припинення електропостачання будинків, які перебувають на балансі КП СКП “Гуртожиток”

розміщено в: Основні новини | 0

На адресу АТ «Миколаївобленерго» надходять численні звернення від мешканців м. Миколаєва, щодо попереджень про відключення електроенергії 04 жовтня 2021 року в будинках, які перебувають на балансі КП СКП «Гуртожиток».

Хочемо зазначити,  що на сьогоднішній день КП СКП «Гуртожиток» Миколаївської міської ради один з найбільших боржників АТ «Миколаївобленерго», заборгованість  якого складає 15 622 924,95 грн.

АТ «Миколаївобленерго» протягом багатьох років робить все можливе для вирішення даної ситуації. 

Починаючи  з 2007 року є більше 20-ти рішень суду на користь Товариства щодо повернення боргу. Та незважаючи на те, що судові рішення є обов’язковими до виконання, керівництво КП СКП «Гуртожиток» продовжує їх ігнорувати та не сплачує заборгованість.

Розуміючи, що внаслідок безвідповідального управління керівництва КП СКП «Гуртожиток»,  заручниками даної ситуації можуть стати жителі будинків,  АТ «Миколаївобленерго» по можливості укладало прямі договора безпосередньо з мешканцями гуртожитків.  Так було вирішено проблему близько 87 % споживачів електричної енергії. 

Наголошуємо, що громадяни з якими укладено прямий договір з АТ «Миколаївобленерго» та які не мають заборгованості, не будуть відключені від електропостачання.

Хочемо зазначити, що АТ «Миколаївобленерго» – це  підприємство, головним акціонером якого є Держава. Ми вчасно сплачуємо податки до міського та Державного бюджетів. Розраховуємося за втрати електричної енергії, а також проводимо поточні та ремонтні роботи, щоб забезпечити електропостачанням більше мільйона користувачів.  Така заборгованість впливає не тільки на мешканців будинків КП СКП «Гуртожиток», а й на якість надання послуг всім жителям Миколаївської області.

Сподіваємось, що найближчим часом керівництво КП СКП «Гуртожиток» вирішить дану проблему, задля забезпечення електропостачанням мешканців будинків.