Поки ми піклуємося про те, аби в ваших домівках було світло, волонтери – допомагають філіям предметами першої необхідності та продуктами

розміщено в: Основні новини | 0

Щоденно співробітники АТ «Миколаївобленерго» забезпечують безперебійну роботу електромереж, оперативно відновлюючи живлення в місцях аварій та ліквідовуючи наслідки обстрілів ворожою артилерією. Працюють у вихідні, понаднормово, без перерви на каву… Адже розуміють, що на вагах, з одного боку, їхні особисті потреби, а з іншого – інколи сотні і тисячі споживачів, котрі лишилися без електропостачання.

Волонтери взялися посильно підтримувати енергетиків. З різних куточків країни та з-за її меж протягом війни ми отримуємо гуманітарну допомогу. Ось і днями до однієї з філій прибув черговий вантаж, переданий нам Об’єднанням Українців у Франковії. Засоби гігієни, ліхтарики, медикаменти, продукти харчування та смаколики – все це буде розподілено між працівниками. Обов’язково, як і в попередні рази, вишукаємо можливість, аби підтримати наших співробітників та споживачів, які опинилися в пастці на території, тимчасово окупованій ворожою армією.

Щиро вдячні Об’єднанню Українців у Франковії та іншим добрим людям, хто розуміє важливість нашої роботи та простягає руку підтримки працівникам критичної інфраструктури. Ми відчуваємо вашу турботу! І продовжуємо працювати на благо громади.