Понад чверть століття на підприємстві

розміщено в: Основні новини | 0

Сьогодні велика родина АТ «Миколаївобленерго» проводжає на заслужений відпочинок колегу, наставника, друга, професіонала своєї справи, яка присвятила енергетиці своє життя – Кузнецову Тетяну Миколаївну, провідного інженера відділу з питань приєднання до електричних мереж.

Вона розпочала свій шлях в енергетиці в далекому 1975 році. Закінчивши Красноярський політехнічний інститут одразу почала працювати за спеціальністю на Красноярському машинобудівному заводі. В 1980 році за життєвими обставинами переїхала до України в місто Прип’ять, де працювала у відділі головного енергетика заводу «Юпітер». Після аварії на ЧАЕС була вимушена разом з родиною покинути місто… Потому за низкою випадковостей, життя привело її в м. Миколаїв. Так з 1995 року Тетяна Миколаївна розпочала працювати на нашому підприємстві. Пройшла шлях від інспектора енергонагляду до провідного інженера.

Вона не мала керівних амбіцій, бо завжди вважала, що успіх підприємства за молодими та прогресивними керівниками. Тому багато років спокійно та професійно працювала на благо енергетики, передаючи досвід молодим колегам.

Сьогодні Сергій Клочко т.в.о. генерального директора привітав Тетяну Миколаївну з виходом на заслужений відпочинок та подякував за сумлінну, багаторічну працю, за те, що віддаючи частинку себе, гідно готувала наступне покоління енергетиків. А вона, в свою чергу, висловила надію, що Сергій Леонтійович під своїм керівництвом, приведе до процвітання таке рідне їй підприємство.