Працівники АТ «Миколаївобленерго» продовжують відновлювати електричні мережі міста Миколаєва та області.

розміщено в: Основні новини | 0

Ворог щодня, своїми варварськими діями, пошкоджує, а подекуди і руйнує, об’єкти енергетичної інфраструктури Миколаївщини. Але ремонтно-відновлювальні роботи не зупиняються.

 Так, протягом 23 березня енергетиками Миколаївщини було відновлено п’ять повітряних ліній 150 кВ та 35 кВ, що дало змогу повернути електропостачання у домівки мешканців частини Баштанського та Новобузького районів. 24 березня роботи у даному напрямку будуть продовжені, в планах – повернути електрику всім мешканцям зазначених районів.

Окрім того роботи з відновлення електричних мереж продовжуються і в інших, постраждалих від російського вторгнення, районах – Вітовському, Новоодеському, Вознесенському, Березнігуватському. Але через дії загарбників відновлювальні роботи постійно призупиняються.

Станом на ранок 24 березня знеструмленими залишаються: 16 повітря них ліній 150 кВ., 43 повітряні лінії 35 кВ., 94 повітряні лінії 10 кВ., 39 силових підстанцій 150 та 35 кВ. Без електрики знаходяться 123 населених пункта а це майже 52 000 споживачів.

Незважаючи на самовіддану працю енергетиків, кількість знеструмлених споживачів, поки ще, не вдається звести до мінімуму. Проте в АТ «Миколаївобленерго» впевнені, що наполеглвість та професіоналізм обов’язково принесуть свої результати і електропостачання вдасться повернути у кожну домівку.

НЕ ДАМО ЗРУЙНУВАТИ НАШЕ ЖИТТЯ – СЛАВА УКРАЇНІ!!!