Разом до перемоги!

розміщено в: Основні новини | 0

Перша поставка обладнання та харчових наборів, як гуманітарної допомоги від наших друзів із європейських країн організована під егідою Міненерго надійшла до Миколаївобленерго. Така допомога є суттєвою моральною та матеріальною підтримкою і знак єдності енергетиків України та Європи у боротьбі із всесвітнім Злом.

Кожна людина сучасного світу розуміє важливість стабільного зв’язку доступу до мережі інтернет у нашому світі. На жаль, енергетикам Миколаївщини на власному досвіді довелося оцінити важливість та необхідність сучасних засобів комунікації. Під час бойових дій на теренах області, в результаті пошкоджень електромереж, вишок мобільного зв’язку ми неодноразово втрачали зв’язок із диспетчерськими та й взагалі персоналом філій в цілому, черговим персоналом підстанцій і т.д., що значно ускладнювало проведення оперативних відновлювальних робіт, а подекуди і просто унеможливлювало. Від сьогодні ситуація кардинально покращилася. АТ «Миколаївобленерго» отримало в складі гуманітарної допомоги 16 комплектів Starlink 2 покоління. Це дозволить бути на постійному зв’язку майже усім філіям товариства, а отже і дозволить оперативно відновлювати електропостачання у складних умовах військового часу.

Звичайно, що додаткових 5 бензогенераторів в умовах дефіциту є суттєвою допомогою, що дозволяє не лише оперативно виконувати роботи нашим бригадам, а й допомагає нам тимчасово забезпечити подачу електроенергії важливим суспільним об’єктам для заживленя критично-необхідного обладнання.

І, звичайно, кожен член бригади, відновлюючи електропостачання у полях, відчує підтримку нашої боротьби народами світу, підкріплюючись гарячими обідами та запашною кавою із сухпайків, від щирого серця наданих ірландцями.

Ефективний старт великої гуманітарної місії.

Дуже важливо відчувати, що ми разом йдемо до нашої Перемоги!

Окрема подяка: Міністерство енергетики, Герман Галущенко, Юрій Власенко, Фарід Сафаров за ефективну організацію та координацію надання важливої гуманітарної допомоги.