Російська енергосистема відправляйся слідом за російським військовим кораблем!

розміщено в: Основні новини | 0

«Автономна робота української енергосистеми протягом 24-26 лютого пройшла успішно і довела нашу спроможність працювати в ізольованому режимі. І все це в умовах ракетних обстрілів, запеклих боїв і спроб ворога атакувати об’єкти критичної інфраструктури»,  – підкреслив очільник Міненерго.

Українська енергосистема довела здатність підтримувати необхідну частоту 50 Гц в різних режимах роботи та надійність і безпеку енергопостачання українським споживачам навіть в умовах військової агресії.

Робота в ізольованому режимі, як передбачено Угодою про умови майбутнього об’єднання української та європейської енергосистем, мала проводитися у два етапи: у зимовий та літній періоди.

Повернення енергосистеми України в об‘єднану з Росією та Білоруссю мережу після випробувань було заплановане на 27 лютого.  Водночас ворог відкоригував плани щодо подальшоі роботи ОЕС України.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/news/energosistema-ukrayini-ne-povernetsya-na-paralelnu-robotu-z-obyednanoyu-energomerezheyu-rf-ta-rb-german-galushchenko