СОНЯЧНА ЕНЕРГЕТИКА ПРАЦЮЕ НА НОВОБУЗЬКУ, БАШТАНСЬКУ, СНІГУРІВСЬКУ ТА БЕРЕЗНІГУВАТСЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ!

розміщено в: Основні новини | 0

У зв’язку зі значними пошкодженнями, що були нанесені загарбниками  силовій підстанції 330/150/35 кВ «Миколаївська», яка належить НЕК «УКРЕНЕРГО», постачання електричної енергії більшості населених пунктів Новобузької, Баштанської, Снігурівської та Березнегуватської територіальних громад було припинено.

АТ «Миколаївобленерго» розроблено та впроваджується низка заходів направлених на можливість забезпечення  електропостачання знеструмлених населених пунктів за рахунок потужностей сонячних електростанцій, розташованих на території громад.

Це дасть можливість забезпечити електропостачання знеструмлених споживачів, але лише протягом світлової частини доби, у період з 10 до 16 години.

Просимо Вас з розумінням поставитися до ситуації, яка склалася, та планувати свій день з урахуванням графіку електропостачання. Окрім того АТ «Миколаївобленерго» наголошує, що дана схема підключення споживачів є тимчасовою. Спільними зусиллями НЕК «УКРЕНЕРГО» та АТ «Миколаївобленерго» пошкодження силової підстанції 330/150/35 кВ «Миколаївська» будуть усунені та електропостачання знеструмлених населених пунктів буде відновлено по схемі нормального режиму.

НЕ ДАМО ЗРУЙНУВАТИ НАШЕ ЖИТТЯ – СЛАВА УКРАЇНІ!!!