В очікуванні літньої спеки. АТ «Миколаївобленерго» готує свої енергооб’єкти до роботи за підвищених температур

         Надмірна спека то не лише дискомфорт для живих організмів, але й небезпека для устаткування, зокрема того, що використовують в своїй роботі підприємства паливно-енергетичного комплексу. В літній період значно зростає ймовірність порушень в роботі оливонаповненого обладнання, виникнення пожеж та погіршення стану здоров’я наших працівників, які виконують роботи на відкритому просторі.

         Сьогодні, коли до календарного літа залишилися лічені дні, а температура повітря вдень все частіше сягає позначок 20 градусів тепла і вище, АТ «Миколаївобленерго» проводить низку заходів, аби убезпечити людей та техніку від перегріву. Окрім перевірки стану обладнання та виправлення дефектів, в охоронних зонах та на територіях підстанцій проводиться скошування трави.

         Нагадаємо, спалювання сухої трави чи листя в Україні заборонено. Тим паче небезпечно робити це поблизу чи на території трансформаторних підстанцій та ліній електропередач. Тож, закликаємо відповідально ставитися до навколишнього середовища й людського життя та берегтися від перегріву на сонечку.