Відрізані від цивілізованого світу, але не забуті! Філія АТ «Миколаївобленерго» отримала чергову гуманітарну допомогу

Ось вже 100 днів, як Україна всіма силами протистоїть військовій агресії російської федерації. Активні бойові дії проходять на півдні країни, зокрема, і в Миколаївській області. Понад як 2 місяці частина населених пунктів Миколаївщини знаходиться під окупацією. Люди там живуть в оточенні ворогів, відрізані від цивілізованого світу – немає можливості забезпечити їхні оселі газом, світлом та стабільним зв’язком. Стосується це й тамтешніх філій Миколаївобленерго. Непереливки і мешканцям прилеглих територій –  там наразі тривають активні бойові дії.

Товариство не полишає спроб допомогти колегам та їхнім сім’ям, які опинилися в ще більш скрутній ситуації. Відчутну підтримку в цьому маємо від волонтерів з Західної України (Івано-Франківської ОВА, народного депутата України Олександра Матусевича, Благодійної організації «БФ «КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ»» та Німеччини (міста Герольдзберг). Спільними зусиллями вони в черговий раз організували поставку гуманітарної допомоги. У вантажі здебільшого засоби гігієни, сухі продукти та консерви – їжа, що не потребує надмірних зусиль для приготування, а також має тривалий термін зберігання.

Не втомлюємося дякувати нашим друзям та колегам, які постійно тримають руку на пульсі та за першої ж потреби кидаються на підмогу тим, хто того потребує. Люди, ви чудові! Наша сила в нашій Єдності!