У відповідності до Постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 р. “Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг“, АТ “Миколаївобленерго” повідомляє про те, що з 13 липня по 13 серпня 2018 року триватиме відкрите обговорення інвестиційної програми на 2019 рік. З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на офіційному веб-сайті АТ “Миколаївобленерго”: https://energy.mk.ua.    

Пропозиції та зауваження приймаються шляхом надсилання листів:

  • на адресу: 54017, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Громадянська, 40;
  • факсом: (0512) 53-92-46;
  • електронною поштою:  oksamitnyi_s@energy.mk.ua;    

Пропозиції та зауваження до оприлюднених документів мають бути обґрунтовані та надаватися у визначений термін. Зауваження та пропозиції, надіслані після 13 серпня, а також анонімні зауваження та пропозиції реєструватись та розглядатися не будуть.

Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 15.08.2018 р. o 10.00 в актовій залі АТ “Миколаївобленерго” за адресою: м. Миколаїв, вул.Громадянська, 40.
Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 13 серпня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: м. Миколаїв, вул.  Громадянська, 40. 
АТ “Миколаївобленерго” звертає увагу на те, що остаточна вартість заходів буде визначена після затвердження інвестиційної програми Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та проведення процедур закупівель в електронній системі Prozzoro, відповідно до чинного законодавства України. 

У випадку внесення змін до проекту Інвестиційної програми 2019 року інформація буде оновлюватися.
Протокол засідання комісії з відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми АТ “Миколаївобленерго” на 2019 рік, проекту змін до Інвестиційної програми АТ “Миколаївобленерго” на 2018 рік. інформація буде оновлюватися.